Як визначити, в якому знаку Венера. таблиця ефереміди.

Практично кожна людина знає свій знак Зодіаку. Він визначається за датою народження. Вважається, що положення Місяця і Сонця щодо інших сузір'їв обумовлює найбільш загальні сторони характеру людини. А ось Венеру, Марс і Меркурій можна назвати особистими планетами.
Вам знадобиться
  • Таблиці «Ефереміди».
Інструкція
1
Венера , Марс і Меркурій займають в гороскопі особливе місце. Це особисті планети, тому що вони характеризують цілком певні сторони характеру людини. Зокрема Венера в гороскопі показує, як людина позитивно ставиться до краси, мистецтва, прикрасам. Вона управляє самими піднесеними емоціями - дружбою, сердечністю. Наділяє людину здатністю любити, визначає тип особистих відносин з протилежною статтю. А самий її дорогою дар - щастя.
2
Положення Венери в гороскопі визначає творчий потенціал людини, його художні нахили. Будучи планетою задоволень, вона диктує вам власний стиль у виборі подарунків, творів мистецтва, квітів, косметики, розваг. Визначає ваше ставлення до грошових витрат.
3
Якщо Венера в гороскопі займає сильну позицію, то ви людина, з якою приємно спілкуватися і легко ладити, ви вмієте елегантно одягатися і показати себе з кращого боку.
4
Визначити положення Венери на момент народження можна за спеціальними астрологічними таблицями «Ефереміди». Вони випускаються на період до 90 років. Знайдіть таблицю зі своїм роком і місяцем народження. У самій верхній її рядку відшукайте Венеру. Її позначення являє собою гурток з хрестиком внизу. У першому її стовпці знайдіть день свого народження. На перетині цих двох рядків будуть позначені координати цієї планети на момент вашої появи на світ. Якщо поруч з ними відсутнє позначення знаку Зодіаку, пройдіть по стовпці Венери вгору. Через кілька рядків ви його знайдете. Тобто все що знаходиться нижче, зокрема і ваші координати, відноситься до цього знаку.
5
Таблиці «Ефереміди» можна скачати в інтернеті. Установате на свій комп'ютер астропроцессор ZEN http://www.softportal.com/get-4684-astroprotsessor-zet.html. У нього вже вбудовані таблиці «Ефереміди». Для серйозного вивчення придбайте книгу з астрології.