Як відкрити магазин канцелярського приладдя.

Актуальне напрямок комерційної діяльності - торгівля канцелярськими товарами. По-перше, вони завжди будуть затребувані і потрібні як учнями, так і організаціям, провідним ділову переписку. По-друге, канцелярські товари прекрасно доповнюють товари близьких напрямків - періодичні та книжкові видання, фотопродукція, листівки та сувеніри, настільні ігри для дітей і дорослих. По-третє, щоб відкрити магазин канцелярських приладдя, не буде потрібно оформляти багато дозвільних документів.
Інструкція
1
Розробіть бізнес-план, у ньому продумайте чітку концепцію діяльності магазин а. Вирішіть, який асортимент буде в ньому представлений, і домовтеся з постачальниками продукції. Можливо, має сенс представляти покупцям і замовникам канцелярських товарів додаткові послуги: організувати їх доставку замовникам, реалізувати можливість виготовлення ксерокопій чи сканів документів.
2
Знайдіть відповідне приміщення під магазин . Цей вид діяльності хороший тим, що великих площ не потрібно - весь товар можна компактно розмістити на полицях і стелажах. Великою перевагою буде розташування приміщення в місці, де щодня проходить багато людей - поруч з ринком, торговим центром, автобусною зупинкою або продуктовим магазин ом. А ось підсобне приміщення, в якому буде складуватися товар, має бути достатньо просторим. Придбайте в торговий зал необхідне обладнання, касовий апарат і оргтехніку.
3
Складіть докладний асортиментний перелік, в ньому товар повинен бути класифікований за найменуваннями і параметрами. Папір - по сорту і щільності, стрижні - по виду наповнювача, кольором, діаметру, зошити - за кількістю аркушів і виду розмітки. Організуйте облік попиту товарів, щоб завжди вчасно поповнювати запас тих приладдя, які користуються особливою популярністю і є товарами щоденного попиту.
4
Вибираючи постачальників, зверніть увагу на якість пропонованої ними продукції. Різниця в ціні між якісною ручкою і тієї, яка тут же вийде з ладу, невелика, тому постарайтеся, щоб пропонований товар був, нехай трохи дорожче, але якісним.
5
Звичайно, в магазин необхідно набрати персонал. Крім продавців, вам потрібні будуть директор, бухгалтер і менеджер із закупівель. Якщо ви плануєте самостійно здійснювати доставку товарів в магазин , подбайте про транспорт і водії.