Як зупинити текти в трубі. в санвузлі течуть пластикові труби.

Перепади температури води, її жорсткість і неякісні матеріали, використані при виготовленні труб, можуть призвести до утворення проломів в системах опалення та водопостачання. Відразу замінити трубу або її фрагмент, як правило, не вдається. У подібних випадках необхідно зупинити текти , виконавши тимчасову герметизацію пошкодженої ділянки.
Вам знадобиться
  • - велосипедна камера
  • - хомути
  • - дріт
  • - бандаж
  • - холодне зварювання
Інструкція
1
Перекрийте, якщо можливо, подачу води. Витріть насухо трубу і визначте точне положення місця виникнення проломи.
2
Найчастіше текти виникає в різьбових з'єднаннях труб з фітингами, колінами або трійниками. Щоб усунути її в цих місцях, як можна тугіше намотайте біля місця протікання гуму від велосипедної або автомобільної камери. Накладіть по одному хомута на фітінг і безпосередньо на трубу.
3
У разі якщо попередній крок не допоміг впоратися з виниклою проблемою, скористайтеся спеціальним бандажем заводського виробництва. Тільки замість гумки, яка входить до сантехнічний ремонтний комплект, візьміть шматок гуми від камери і намотайте її для того, щоб компенсувати різницю діаметрів з'єднуються.
4
Закріпіть обмотку затискачем. Не звертайте уваги на деяку нерівність його установки, незважаючи на це, місце з'єднання буде надійно зафіксовано, а текти - зупинена.
5
Якщо дірка з'явилася на самій трубі, щільно обмотайте отвір шматком гумової камери. Закріпіть її на трубі за допомогою хомутів або дроту. При цьому розташуйте один хомут місці течі, і два - по боках від нього.
6
Можна закрити отвір бандажем. Для цього прикладіть його до трубі так, щоб він охоплював її по периметру. Стягніть конструкцію болтами.
7
Використовуйте для усунення протікання холодну зварювання. Відріжте шматок матеріалу. Змочіть руки водою і розімніть кому до утворення однорідної пластичної маси. Зауважте, що вона повинна стати липкою. Нанесіть масу на трубу.
8
Притискуючи, розгладжуйте матеріал до тих пір, поки він не прилипне до поверхні труби. Потім притисніть нанесений шар і тримайте її в такому стані 20 хвилин до затвердіння. Через три години маса остаточно схопиться.
9
По завершенні опалювального сезону обов'язково замініть ту ділянку труби, в якому утворилася текти .