Як відключити центр синхронізації.

За допомогою інструмента « Центр синхронізації» в операційній системі Windows 7 у користувачів з'явилася можливість проводити пару персонального комп'ютера і мобільних пристроїв. Але далеко не кожна людина користується цією функцією.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows 7.
Інструкція
1
Деякі користувачі відмовляються від цієї корисної опції. Пояснюється це простим фактором дорожнечі мобільної техніки. Щоб не навантажувати ядро операційної системи, дану функцію рекомендується відключити. Однак розробники на офіційному сайті повідомляють про неможливість виконати цю дію, хоча воно здійснимо.
2
Швидше за все, даний продукт всього лише нав'язується користувачам, а його відключення займе у вас не більше 5 хвилин. Для цього перейдіть до меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Виберіть «Всі елементи панелі управління», відкрийте « Центр синхронізації» і виберіть рядок «Налаштування синхронізації».
3
У вікні, перейдіть до блоку «Управління автономними файлами», який знаходиться в лівій частині. Далі вам потрібно активувати кнопку «Вимкнути автономні файли». Після перезавантаження системи опція « Центр синхронізації» виявиться виключеною повністю.
4
Якщо вам знадобилося включити дія цієї функції, виконайте всі дії в протилежному порядку, не забуваючи про виконання перезавантаження системи для застосування та збереження внесених змін. Іноді ця дія не призводить до потрібного результату, в цьому випадку рекомендується використовувати інструмент «Відновлення системи».
5
При підключенні мобільних пристроїв, схожих з Windows Mobile 6-й версії, необхідно встановлювати на комп'ютер додаткове програмне забезпечення. Посилання на скачування цієї утиліти знаходиться в блоці «Додаткові джерела» на цій сторінці.
6
В деяких випадках зовсім необов'язково повністю відключати « Центр синхронізації», можна деактивувати «зв'язки синхронізації». Для цього в меню «Пуск» виберіть розділ «Усі програми», потім «Стандартні» і « Центр синхронізації». Натисніть правою кнопкою миші на будь-який «зв'язку» і виберіть пункт «Видалити».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rqGlZaDeBtY
На сьогоднішній день навіть самий вишукувальний людина може підібрати собі мобільний телефон за смаком. Компанії пропонують величезний вибір серед функцій і моделей. І використання цих функцій індивідуально для кожного. Важливо налаштувати свій апарат «під себе», для більш зручної роботи, наприклад, настройки часу при синхронізації з ПК.
Вам знадобиться
  • мобільний телефон, дата-кабель, bluetooth або ик-порт, персональний комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Увімкніть мобільний телефон і персональний комп'ютер або ноутбук, якщо немає в наявності ПК.
2
Виберіть тип підключення мобільного телефону до комп'ютера. Тут присутні два варіанти: перший - використовуючи дата-кабель, другий - через підключення використовуючи bluetooth.
3
Визначившись з типом підключення, вставте кабель або bluetooth в USB-роз'єм комп'ютера. При використанні кабелю його другий кінець необхідно підключити в мобільний телефон.
4
Тепер необхідно зачекати доти, поки на екрані ПК не відобразиться вікно з символікою фірми вашого мобільного апарату і контекстним меню. Якщо потрібне ПЗ не встановлено на комп'ютер, його необхідно встановити, вибравши відповідний пункт в цьому вікні.
5
Після того як потрібне програмне забезпечення буде встановлено, можна починати процес синхронізації. Далі включите раніше поставлене ПЗ і виберіть пункт «синхронізувати». Через деякий час система повідомить про те, що процес завершений.
6
Тепер перелік функцій і операцій з мобільним телефоном збільшився. Щоб відключати або включати деякі з них, необхідно потрапити в пункт меню "Налаштування". Тут задаються основні параметри телефону і настройки синхронізації.
7
Виберіть в налаштуваннях пункт настройки синхронізації. Залишайте галочки лише в тих вкладках, функції яких потрібні.
8
Вимкніть в цьому списку вкладку «Автоматична настройка часу» або ще вона може називатися «Відключення синхронізації часу».
9
Вимкніть мобільний телефон від персонального комп'ютера. Витягніть шнур або bluetooth з USB-роз'єму. При наступному підключенні, функція синхронізації часу, буде відключена.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що при підключенні до комп'ютера використовується робочий дата-кабель і він не пошкоджений.
Корисна порада
Якщо при проведенні синхронізації виникають проблеми, зверніться за допомогою до виробника мобільного телефону. Або перевірте його справність в сервісному центрі.