Як почати розмову про підвищення. Як почати розмову про підвищення з шефом.

Ви давно мрієте про нову посаду, а ваш начальник навіть не помічає ваших досягнень. Значить, настала пора самому заявити про себе і ваших планах на майбутнє. Звичайно, це непросто, але, хто не ризикує, той ...
Інструкція
1
Перед тим як почати нелегкий розмову , ретельно підготуйтеся до нього. Вирішіть для себе, якого саме підвищення ви хочете, які обов'язки могли б виконувати, скільки при цьому ви хотіли б отримувати. Всі ці питання мають бути аргументовані. Крім того, згадайте всі свої заслуги і досягнення, якими ви можете похвалитися перед начальством.
2
Також продумайте заздалегідь всілякі варіанти заперечень, які може озвучити ваш шеф. Намагайтеся побудувати розмову так, щоб заздалегідь попередити подібні варіанти.
3
Постарайтеся переконати начальника в тому, що саме ваше підвищення принесе користь компанії. Необхідно придумати коректну форму викладу, при якій всі ці мотиви прозвучали б для нього переконливо.
4
Дуже важливо вибрати для розмову а вдалий момент, аж до часу доби. Так, починайте розмову в такий час, коли немає авралу. Психологи радять вибирати для подібного розмову а другу половину дня, так як в цей час роботи менше, і в офісі встановлюється більш-менш спокійна обстановка. Враховуйте і стан справ компанії в даний момент. Важливу роль для позитивної відповіді може зіграти і гарний настрій начальника. Ні в якому разі не обговорюйте це важливе питання між справою, дочекайтеся часу для нормального спілкування.
5
При розмову е будьте впевненим у собі. Раз ви вже підняли це питання, то не треба бентежитися і сумніватися. Немає необхідності підвищувати голос в кабінеті начальника, а тим більше вдаватися до шантажу. Заяви, що ви звільнитеся у разі відмови, можуть насправді привести до цього.
6
Головне в процесі бесіди вчасно зупинитися. Якщо ви відчуваєте, що розмову зайшов у глухий кут, зупиніться і подякуйте шефа за те, що він вас вислухав. Не варто зневірятися в разі відмови. Пам'ятайте, що хороші працівники завжди будуть оцінені по заслугах.