Як оновити кухонну шафу. оновлення кухонних шаф.

Колись, набуваючи нові меблі, ви раділи дивлячись на те, як змінилася ваша кухня. З часом шафки і столи постаріли, а у вас все частіше стали з'являтися думки і придбанні нового гарнітура. Втім, для того щоб перетворити кухню, зовсім не обов'язково купувати нові меблі. Можна постаратися і оновити стару.
Вам знадобиться
  • - наждачний папір;
  • - акрилова фарба або балончики з автомобільною емаллю;
  • - алкідна глянсова фарба;
  • - малярний валик;
  • - малярська подушечка;
  • - меблевий лак.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб оновити кухонну шафу - поміняти колір його дверей і передніх стінок ящиків. Для цього можна використовувати алкіду глянсову фарбу або балончики з автомобільною емаллю, величезна кольорова гамма якої дозволяє без проблем підібрати потрібний вам відтінок. При нанесенні на поверхню, що фарбується вона лягає рівним акуратним шаром. Алкіду фарбу краще наносити за допомогою малярської подушечки.
2
Зніміть з петель дверки шафи. Вийміть ящики. Розчиніть у воді кальциновану соду. Гарненько вимийте поверхні, які плануєте забарвити. Потім промийте їх чистою водою і дайте висохнути.
3
Обробіть дверки наждачним папером так, щоб їх поверхня стала матовою. Можна використовувати для цієї мети плоскошліфувального машинку. Протріть уайтрспіритом. Валиком нанесіть алкидную ґрунтовку. Залиште до повного висихання.
4
За допомогою все того ж валика нанесіть перший шар алкидной фарби. Другий, основний шар, нанесіть малярської подушечкою після повного висихання першого. Після того як одна сторона дверцят просохне, пофарбуйте другу.
5
Придбайте і вмонтуйте нові ручки для дверцят. Під навісними шафами встановіть підсвічування. Ваша кухня перетворилася!
6
Патинування, тобто додання поверхні ефекту старовини, - цікавий варіант оновлення меблів. Вам буде потрібно фарба двох кольорів. Обробіть поверхню наждачним папером. Нанесіть нижній основний шар. Залиште для висихання на добу. Для верхнього шару підберіть акрилову фарбу, яка імітує позолоту, бронзу або яку або іншу, але більш темного тону, ніж основний.
7
Майже сухим пензлем нанесіть другий шар. Зачекайте, поки фарба трохи закріпиться. Зітріть її сухою тканиною. Більш темна залишиться в кутах і западинах. Позолоту нанесіть на опуклі частини меблів. Покрийте поверхню лаком.