Як не помилитися у вчинку.

Будь-який вчинок вимагає від людини не тільки певного рівня рішучості, але й усвідомлення того, що відповідальність за зроблене лежить цілком і повністю на ньому самому. Тому так важливо не помилитися, коли ситуація вимагає негайного рішення.
Інструкція
1
Не поспішайте. У даній ситуації приказки «посмішити - людей насмішиш» і «сім раз відміряй - один відріж» як не можна більш актуальні. Щоб ваш вчинок не опинився необачним і поспішним, ви повинні володіти найбільш повним поданням про сформований стан речей. Прийняття рішення за відсутності інформації та спотворений погляд на події обіцяють невдачу. Кажуть, що той, хто володіє інформацією - володіє світом.
2
Тепер ви в курсі всіх обставин і можете спокійно зважити всі «за» і «проти». Зайва чутливість і емоційність тут лише зашкодять. Не варто також міряти всіх своєю міркою - навколишні вас люди не зобов'язані володіти такими ж моральними цінностями і особистісними якостями, як ви. Поставтеся до питання про те, як вчинити, неупереджено, навіть якщо сама ситуація суперечить вашим принципам. Забобони і те, що виниклі обставини самі по собі для вас неприйнятні, правильного рішення не сприяють.
3
Якщо питання стосується тільки вас, не намагайтеся залучати до його рішення сторонніх осіб і тим більше перекладати свою відповідальність на них у разі невдачі. Відповідь на питання «як поступити?» Ви повинні знайти самостійно. Не привертайте до пошуку оптимальних варіантів вирішення ситуації, ситуації друзів і рідних, граючи на їх почуттях. Адже, якщо хтось їх них погодиться вам допомогти знайти відповідь, а вчинок виявиться помилковим, ви весь тягар провини скинете на невинну людину.
4
Ваше рішення, проте, виявилося помилковим? Не турбуйтеся і не займайтеся самокопанням - це негативно позначається на самооцінці. Спокійно проаналізуйте те, що трапилося, щоб надалі не потрапляти в подібні обставини.