Як грати на акустичній гітарі.

Гітара - музичний інструмент, призначений для витягання звукових нот, за допомогою щипків. В даний час існує безліч різновидів цього інструменту. Бас-гітара для витягання низьких звуків і електрогітара для ритму і соло. Але якщо ці гітари стосовно для важкої музики, то акустична призначена для повсякденного музичного акомпанементу. Грати на акустичній гітарі зовсім нескладно, потрібно трохи теорії та практики.
Вам знадобиться
  • 1) Акустична гітара
  • 2) Таблиця акордів
Інструкція
1
Для гри на акустичній гітарі потрібно знати три речі: акорди, гітарний перебір і гітарний бій. Перш за все, вивчити і навчитися ставити акорди. Для гітари існує більше восьмисот акордів. Знати таку кількість необов'язково, головне засвоїти найнеобхідніші. В основному це так звані «блатні» акорди, тобто ті, які знаходяться в межах перших трьох ладів. Це A, Am, C, D, Dm, E, Em, F, G. Уміючи ставити ці акорди, ви зможете виконувати велику кількість пісень.
2
Наступний моментом гри на акустичній гітарі є гітарний бій. Сенс цього прийому в ударі пальцями правої руки по струнах, в певній послідовності. Способів постановки бою і його видів величезна безліч. Найпростіший вид бою - «рівний». Для того щоб його зіграти потрібно провести великим пальцем вниз по струнах два раз, потім всіма пальцями вдаряємо вниз по струнах, повторюємо рух великого пальця. Потім все спочатку.
3
Суть гітарного бою можна виділити в три складові. Удар вниз по струнах, удар по струнах вгору, глушіння. Глушіння струн виконується або великим пальцем, або ребром долоні. Комбінуючи удари вгору, вниз і глушіння, ви можете створити свій ритм, відповідний під ту чи іншу пісню.
4
Останній момент в грі на акустичній гітарі це перебір. Також називається прийомом «арпеджіо». Для акустичної гітари цей прийом є основним. Його суть полягає в защипування пальцями певних струн, які створюватимуть певну послідовність нот. Перебір призначений для виконання тихих і мелодійних пісень, часто лірики. Найпоширеніший вид «арпеджіо» виглядає наступним чином: защипується басова струна, і по порядку 3231323 струни. Так само як і з боєм можна міняти кількість Защипуємо струн та їх порядок, тим самим комбінуючи звуковидобування.