Як відрізнити бренд від підробки.

Багато хто готовий на будь-які жертви заради володіння заповітним статусним предметом. І, знаючи це, шахраї пропонують підробки на будь-який смак. Часто репліки бувають зроблені дуже якісно, і відрізнити їх від оригіналу може тільки фахівець. Але все ж віддавати більшу суму грошей за підробку не варто.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Перше, що повинно вас насторожити, - занадто низька ціна. Найдорожче в статусних речах - це бренд. Саме тому справжні такі речі можуть бути дешевими тільки в двох випадках - поношені і крадені.
2
Перш ніж купувати бренд овую дорогу річ - зайдіть на сайт виробника і уважно вивчіть, як виглядає оригінал. Звертайте увагу на будь-які деталі, саме вони допоможуть вам при покупці.
3
Дорогі складні речі типу сумок, очков, техніки, інструменту завжди мають сертифікати з серійним номером. Як виглядає сертифікат і який номер присвоюється, теж можна дізнатися на сайті виробника. Звертайте увагу на такі дрібниці, як юридична адреса та країна виробництва.
4
Фірмовий сертифікат друкується на гарному папері, з вірним квіткоділенням. У ньому не може бути друкарських помилок і помилок. Виробники підробок шкодують гроші на хорошу поліграфію.
5
Підробка відрізняється від оригіналу в дорогих, але статусних дрібницях. Це відноситься до фурнітури, розташуванню написів, швах, підкладці, кріпильним деталям. Кожна модель серйозного виробника затверджується на художній раді і не може мати відмінностей. Всі можливі варіанти обумовлюються в сертифікатах.
6
Дуже важлива ретельність виконання бренд овой речі. Серйозні виробники акуратні в кожній дрібниці. На оригінальній речі не може бути кривих швів, нерівно нанесеної фарби, патьоків або слідів клею і тому подібного. А ось виробники копії акуратністю зазвичай не відрізняються.
7
Високий статус речі виробник підтверджує упаковкою. Дізнайтеся, як упаковуються оригінали. Іноді ознакою підробки може стати недостатньо щільний картон коробки або погано надрукованих напис на ній.
8
До багатьох речей додаються фірмові аксесуари. Їх якість теж стане відмінністю між оригіналом і підробкою. Наприклад, на фірмових мікрофібрових серветках для окулярів RayBan назва бренд а видавлено, а на підробках його друкують простий фарбою, та й якість тканини іншого. Уточніть ці деталі, вони дуже важливі.
9
Якщо у вас є можливість потримати в руках оригінал, не втрачайте її. Найчастіше фірмова дорога річ відрізняться просто на дотик або по вазі.
Упевненості в тому, що за великі гроші продається дійсно брендова річ, вже немає. Сьогодні шахраї намагаються якісно підробляти одяг під відомими іменами. Причому продаються такі «бренди» за високими цінами. Щоб відрізнити якісну річ від дешевої підробки, будьте дуже уважні.
Вам знадобиться
  • - інформація про необхідної речі;
  • - інтернет;
  • - модні журнали.
Інструкція
1
Зверніть увагу на зовнішній вигляд речі. Тканини, з яких шиють імениті модні будинки, відрізняються високою якістю. Також придивіться до рядків на одязі. Вони повинні бути чіткими, без «прогалин», виконаними якісними нитками. Причому ніде не повинні визирати недоноски або сильні «застрочкі». Зверніть увагу на якість фурнітури та оздоблення речі.
2
Рідкісні брендові речі «кричать» про своє походження. Так, наприклад, Louis Vuitton постачає свої сумки ім'ям по всій їх поверхні. Але такі випадки поодинокі. Вивчіть в інтернеті особливості оформлення обраної вами марки. Такі знання допоможуть відрізнити бренд від підробки.
3
Відвідайте вінтажний магазин. Зверніть увагу на ярлики, наклеєні на одяг. В таких торгових точках практично не існує підробок, тому можете бути впевнені в оригінальності речей. Також такі магазини - хороша база, щоб навчитися визначати «на око» брендовий одяг.
4
Попросіть показати документацію на продане в магазині продукцію. Бутіки, торгуючі справжніми брендовими речами, зобов'язані надати папери на першу вимогу покупця. Якщо адміністратор поводиться невпевнено, виправдовується, каже, що в магазині таких документів немає, значить, речі не пройшли обов'язкову перевірку і є підробленими.
5
Не бійтеся речей, вироблених в Китаї. На сьогоднішній день, в цій країні мають фабрики з пошиття практично всі солідні речові компанії. Так що, і Dior, і Chanel можуть мати маркування "Made in China".
6
Намагайтеся уникати покупки брендових речей по інтернету. У 99% випадків вам продадуть підробку. Так, ціна буде набагато нижче ринкової, але якість продукції виявиться нікчемним.
7
По можливості відвідайте закордонні аутлети. Там продаються дійсно брендові речі за досить прийнятними цінами. Знайомство зі справжньою фірмовим одягом навчить вас прекрасно розбиратися в брендах.