Як відобразити формат файлу.

Форматом визначається структура файлу, що задає спосіб його зберігання і відображення. Така інформація прописується в імені файлу у вигляді розширення - кількох букв після назви і знака точки. Щоб відобразити формат, а також отримати іншу інформацію про файл, необхідно вміти користуватися компонентами системи.
Інструкція
1
У більшості поширених програм досить впізнавані значки для своїх файлів, тому ви можете орієнтуватися іконка. Але в тих випадках, коли визначити розширення файлу важко або неможливо, краще налаштувати систему на відображення форматів. Для цього необхідно виконати декілька дій.
2
Відкрийте «Панель управління» через клавішу Windows або кнопку «Пуск». В категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Властивості папки». Відкриється нове діалогове вікно. Викликати його можна й іншим способом: відкрийте на своєму комп'ютері папку в будь-якій директорії і виберіть в меню «Сервис» пункт «Властивості папки».
3
Перейдіть в діалоговому вікні на вкладку «Вид». За допомогою смуги прокрутки опуститеся практично в самий кінець гілки «Файли і папки» в групі «Додаткові параметри». Зніміть маркер з поля «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Збережіть нові налаштування кнопкою «Застосувати» і закрийте вікно властивостей значком [x] або кнопкою ОК. Після цього в імені всіх файлів додасться і їх розширення.
4
Щоб отримати детальну інформацію про фото - дізнатися його тип, програму, за допомогою якої його можна відкрити, подивитися дату створення і останньої зміни файлу і так далі - відкрийте вікно його властивостей. Для цього підведіть курсор миші до значка файлу і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно. Виберіть у ньому вкладку «Загальні» і отримаєте всі необхідні відомості.
5
Якщо вам потрібно змінити формат файлу, краще не вдавайтеся до команди «Перейменувати». Даний спосіб спрацьовує не у всіх випадках. Краще скористайтеся конвертером або запустите програму, в якій файл був створений, і збережіть його з іншим розширенням. Або ж використовуйте команди «Імпорт» та «Експорт».