Як не здаватися і йти до своєї мети.

Багато людей ставлять собі мети в житті. Якщо поговорити з тими, хто вас оточує, напевно у кожного знайдеться до чого прагнути. Але, на жаль, тільки деякі домагаються цього, методично і наполегливо рухаючись до наміченого в життя. І справа тут зовсім не у везінні, удача приходить до того, хто звик не здаватися і йти до своєї мети .
Інструкція
1
У вас є мета, значить, почніть свій шлях до неї. Продумайте етапи, на які можна розбити ваш шлях. Якщо мета вам зараз здається далекою і нездійсненною, то просування до неї від етапу до етапу, досягнення кожного з яких цілком реально, полегшить шлях. Отримайте перший конкретний результат, виконайте перший етап - і у вас з'явиться стимул і віра в свої сили.
2
Відженете страх і невпевненість. Самое непоправне, що може трапитися з людиною - це смерть, все інше - не трагедія. Якщо ви не можете підкорити виникло на вашому шляху перешкоду, обійдіть його, навіть якщо доведеться трохи відступити. Не кажіть собі: «Я не зможу», «Я не витримаю», налаштовуйте себе на перемогу. Сприймайте виникаючі труднощі як можливість загартувати характер і поборотися з ними. Використовуйте кожен шанс, який вам надає життя, щоб не шкодувати потім про незроблене.
3
Не лінуйтеся. Дозволяючи собі розслабитися, зробити перерву в роботі, ви не залишаєтеся на місці - ви відкочуватися назад, оскільки життя рухається вперед. Розвивайте в собі працездатність, хороший азарт до роботи. Кожна маленька перемога, виконане справа, вирішена задача, це не тільки рух вперед, це купується досвід і знання, те, що робить вас професіоналом, цінним фахівцем.
4
Чи не озирайтеся на інших, що не керуйтеся їх вчинками. У них - інші мети , йдіть своїм шляхом, але враховуйте позитивний і негативний досвід, який є у тих, хто йде поруч з вами. Але не бійтеся приймати власні рішення, шукати непроторенні шляху. Не ставте собі бар'єри, змітайте їх на своєму шляху.
5
Отримуйте задоволення від того, що ви робите. Рух до мети , це не похмура упертость, а енергія поступального руху. Отримуйте задоволення від усього того, що робите, відчуєте радість від своїх перемог, кожна з них не розтрата ваших сил, а приплив нових. Вони, ці збільшуються сили? і допоможуть вам дійти до кінця і поставити собі нові, ще більш складні завдання.
Іноді обставини складаються так, що починає здаватися, ніби набагато простіше здатися і плисти по волі хвиль. Але це оманливе легкий перебіг може прибити не до тієї березі, а то і затягнути на дно, звідки вже неможливо вибратися.
Інструкція
1
Проаналізуйте ситуацію. Якщо щось не вдається вам з першої спроби, це не привід складати руки, а лише причина зробити додаткові зусилля. Згадайте, як починають ходити діти. Спочатку вони тільки вчаться вставати, потім роблять перші невпевнені кроки, падають і лише через тижні починають ходити. Адже ніхто з дітей не відмовився від бажання пересуватися самостійно, все рано чи пізно освоюють цю нелегку роботу. Так і в житті, щоб отримати щось, потрібно докласти масу зусиль, у когось це виходить легше, а комусь доведеться попітніти.
2
Подумайте про те, що комусь гірше, ніж вам, наприклад, інвалідам, жертвам терактів, які втратили близьких. Це, звичайно, не найкраща філософія, адже рівнятися на сильних більш конструктивно. Але у випадку низки невдач це може спрацювати, адже багато віддали б все, щоб опинитися на вашому місці.
3
Виберіть собі зразок для наслідування серед зірок, спортсменів чи політичних діячів. Багато хто з них перед тим, як досягти успіху, пройшли через складні випробування і не здалися. Пам'ятайте: якщо хтось робив це до вас, значить, є можливість повторити успіх, і у вас це теж може вийти.
4
Перестаньте себе жаліти. Тільки об'єктивна самокритика дозволить вам звільнитися від комплексу «маленького хлопчика/дівчинки», якого всі кривдять. Подивіться виступу паралімпійців - це істинний показник того, що заради досягнення мети люди долають всі бар'єри.
5
Подумайте про те, що ви набагато сильніше, ніж вам здається. Здаючись, ви вибираєте найпростіший варіант розвитку подій. Набагато більше мужності і сміливості потрібно, щоб продовжувати боротьбу. Якщо ви пережили одну невдачу, вас вистачить ще на кілька, але рано чи пізно низка неприємностей закінчиться, а ваші дії принесуть бажаний результат.
6
Пам'ятайте про ваших близьких, саме вони повинні бути вашими натхненниками і опорою. Як вони можуть вірити в вас, якщо ви самі в себе не вірите?