Як потрібно харчуватися, щоб бути здоровим.

Правильне харчування абсолютно не означає скорочення споживання їжі. Не варто регулярно підраховувати калорії і зважувати крихітні порції. Збалансований і правильний раціон харчування - запорука вашого здоров'я.
Інструкція
1
Складіть індивідуальний режим харчування, щоб бути енергійним і відчувати себе добре. Намагайтеся їсти в певний час доби. Таким чином, ваш організм звикне до запропонованого розкладом, і не буде витрачати енергію даремно на часті і швидкі перекуси. Перетравлювання занадто великих порцій їжі негативно відбивається на всьому організмі. Саме тому ви можете відчувати погане самопочуття, пригніченість і втому.
2
Пам'ятайте, продукти після довгої термічної обробки не додають здоров'я і енергії. Звичайно, з'ївши добре засмажений шматок м'яса, ви довго не будете відчувати почуття голоду. Однак це лише наслідок неприємного перетравлення їжі для шлунка.
3
Вживайте більше рослинної їжі. Вона містить оптимальну кількість біологічно активних речовин. Ретельно пережовуйте їжу. Цим ви полегшите роботу кишковому тракту і шлунку. Прийом їжі повинен тривати приблизно 30 хвилин.
4
Необхідно, щоб повноцінне меню включало в себе оптимальну кількість вуглеводів. Ці елементи стимулюють гарний настрій і наповнюють організм необхідною енергією.
5
Скоротіть вживання солодких страв. Вони призводять до різких перепадів вмісту цукру в крові. Таким чином, людина відчуває себе стомленим. Стабілізувати норму цукру в організмі допоможуть зернові продукти. Вони довго, але легко засвоюються.
6
Не відмовляйтеся від сніданку. Він може бути більш щільним, ніж обід або вечерю. Пам'ятайте, шлунок з більшим навантаженням добре працює вранці. Врахуйте, що ввечері організм готується до відпочинку і намагається вивести всі шлаки. Постарайтеся, щоб останній прийом їжі був за 2-3 години до сну. Не перевантажуйте організм, щоб з ранку не випробовувати неприємних відчуттів.
7
Не забувайте приділити увагу правильному прийняттю рідини, щоб бути здоровим. Чай, компот або напій вживайте через 2-3 години після або за 15-20 хвилин до їди. Це найбільш оптимально і комфортно для шлунка. Вчені не рекомендують приймати невелику кількість рідини під час їжі або запивати їжу.