Як обплести великодні яйця.

Великодні яйця можуть бути писаними і фарбованими, обклеєними спеціальними термокартінкамі або прикрашені візерунками з фольги. Але можна придумати ще більш незвичайні варіанти - наприклад, обплести яйце дротом, бісером або саморобним мереживом. Такі великодні сувеніри стануть відмінними подарунками для рідних, колег і друзів.
Вам знадобиться
  • - нитки для в'язання; - Гачок; - Курячі яйця або дерев'яні заготовки; - Атласні стрічки.
Інструкція
1
Продумайте ідею майбутнього сувеніра. Якщо ви хочете подарувати декоративне яйце на підставці, придбайте спеціальну дерев'яну заготовку необхідного розміру. Для прикраси букетів і вінків потрібні більш легкі варіанти. Акуратно видуйте вміст сирого курячого яйця , проробивши в ньому дві дірочки.
2
Спробуйте техніку обплітання крашанок мереживом, пов'язаним гачком. Виберіть нитки відповідного кольору. Підійде бавовна або акрил ніжних відтінків - золотистий, рожевий, блакитний або фісташковий. Приготуйте атласні стрічки в тон.
3
Наберіть п'ять повітряних петель і зімкніть їх у кільце. Продовжуйте роботу, стовпчиками без накиду, пров'язуючи по два в кожній петлі попереднього ряду. Через два ряди почніть візерунок - в першій петлі пров'яжіть два стовпчики з накидом, пропустіть петлю і повторіть малюнок. Четвертий ряд в'яжіть тим же чином, але замість двох стовпчиків пров'язуйте три. У наступному ряду замість трьох виконайте чотири. У вас вийде маленька шапочка-ковпачок, плавно розширюється догори.
4
По краю ковпачка виконайте пелюстки. Зв'яжіть ланцюжок з п'яти повітряних петель і, пропустивши чотири петлі попереднього ряду, протягніть ланцюжок через п'яту, закріпивши її стовпчиком з накидом. У наступному ряду в кожній утворилася арки пров'яжіть по 10 стовпчиків з накидом. Облямівку з пелюсток можна виконати в іншому кольорі. Дуже красиво виглядає бахрома із золотистою або сріблястою ниткою.
5
Зв'яжіть два ковпачка і надіньте їх на яйце з двох кінців. Тепер половинки потрібно з'єднати, простягнувши між ними ланцюжка з повітряних петель. Довжина з'єднувальних Бріден залежить від величини яйця . Ланцюжки можуть лежати паралельно або перехрещуватися один з одним.
6
Щоб яйце стало ще більш ошатним, прикрасьте його вузькими атласними стрічками в тон. Просмикніть їх між петлями, утвореними сполучними ланцюжками. Кінці стрічок зав'яжіть маленьким бантиком.
7
На одному кінці обплетеного яйця зробіть довгу петлю з стрічки. Тепер сувенір можна підвісити на букет з верби або прикрасити ним великодній вінок.