Як визначити, чи є паразити.

Найчастіше ознаки глистной інвазії залишають без належної уваги, помилково приймаючи їх за кишкові розлади або симптоми інших хвороб. З цієї причини паразити можуть роками співіснувати зі своїм господарем і поступово отруювати його організм своїми токсинами. Але через певний час, через постійну інтоксикації, цілком можуть розвинутися досить серйозні хвороби, тому варто більш уважно ставитися до свого здоров'я, а при появі симптомів, що викликають підозру, здавати аналізи.
Інструкція
1
Глистові інвазії часто проявляються диспепсичними розладами, нудотою, блювотою, особливо після прийому їжі і спастическими болями в животі. Однак ці симптоми легко прийняти за коліт, ентероколіт і захворювання шлунка, тому варто звернути увагу і на специфічні ознаки зараження глистами.
2
Багато статевозрілі особини паразитів мешкають в кишечнику і харчуються надійшла їжею людини. Через це розвивається дефіцит необхідних для організму речовин. Як наслідок відбувається зниження ваги. Це стає особливо підозрілим, якщо раціон харчування не зазнавав жодних змін.
3
Виробляючи токсини, все паразити викликають отруєння організму. Це проявляється головними болями, нездужанням, дратівливістю, млявістю, апатією і депресією. Але є й інші відмітні ознаки зараження глистами.
4
Зараження гостриками - ентеробіоз є однією з найпоширеніших глистових інвазій, що викликаються круглими хробаками. Цей гельмінтоз проявляється свербінням навколо заднього проходу (анального отвору) і статевих органів. Крім цього спостерігається скрегіт зубами по ночах. В деяких випадках велике скупчення гостриків в кишечнику може викликати запалення червоподібного відростка - апендицит.
5
Зараження аскаридами супроводжується нудотою, рідше блюванням, проносом або запором, зниженням апетиту, болями в животі, переважно в околопупочнойобласті. Статевозріла особина аскариди щодня висмоктує 40 мл крові, тому вже незабаром з моменту початку захворювання розвивається анемія, яка проявляється нездужанням, слабкістю, блідістю шкіри і слизових, головними болями і сухістю шкіри. В майбутньому аскаридоз може стати причиною бронхіту, астми та алергічних реакцій.
6
Зараження власоглавом - трихоцефалез проявляється нудотою, блювотою, болями в животі, частими головними болями і запамороченням, зниженням ваги. Нерідко розвиваються судоми і запаморочення. Вони пов'язані з розвиненої анемією і інтоксикацією організму.
7
Зараження ехінококом - ехінококоз часто протікає під виглядом захворювань легенів і печінки, оскільки ці органи - улюблені місця локалізації цього паразита. Часом виявити його вдається випадково, при обстеженні на предмет іншої хвороби. Частими симптомами цієї глистной інвазії є тупі болі в правому підребер'ї, схуднення і головні болі.
8
Зараження бичачим і свинячим цепнем супроводжується нудотою, блювотою, найсильнішими коліками в животі, проносом. Для цих глистових інвазій характерне ураження центральної нервової системи. Це проявляється судомами. Зустрічаються випадки протікання даних гельмінтозів з маловираженим симптоматикою.
9
Зараження глистами часто викликає хвороби тих органів, в яких локалізувалися паразити . Якщо, незважаючи на скарги, не вдалося встановити причину хвороби і вже тим більше домогтися позитивного результату в лікуванні, варто обстежитися на різні гельмінти.
У людському організмі можуть жити різні види паразитів - гельмінти, стрічкові і круглі черв'яки, сосальщики, найпростіші. Паразити можуть проявляти себе по-різному. Часом продукти їх життєдіяльності настільки сильно отруюють організм, що лікарі починають шукати і лікувати абсолютно інші захворювання, а потрібно було всього лише призначити обстеження на виявлення паразитів.
Вам знадобиться
  • - направлення на аналізи.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте загальну слабкість, подташнивание вранці або після прийому їжі, у вас змінився вага в бік підвищення або зниження, часто застуджуєтеся, страждаєте діареєю або запором, часто болить голова чи мучать більш серйозні захворювання, такі як астма, бронхіт, постійна важкість у печінці або шлунку, зверніться до лікаря. Якщо вас довго і наполегливо лікують від будь-якого захворювання, попросіть направлення для діагностики паразитів в організмі.
2
Методи діагностики можуть включати в себе кал на яйця-глист, зішкріб. Дані способи обстеження дуже часто виявляють паразитів, але тільки тих, які живуть безпосередньо в шлунково-кишковому тракті або мають шляхи пересування по ньому - це в основному гельмінти, які поділяються на плоских і стрічкових черв'яків, сосальщиков. Також в шлунково-кишковому тракті можуть мешкати власоглави, аскариди, гострики, анкілостоми, трихінели, бичачі і свинячі цепни, шистосоми, лентеци і двуустки. Всю цю групу паразитів можна виявити не з першого разу. Іноді кал доводиться здавати протягом 2-3 тижнів щодня, так як яйця виходять назовні далеко не кожен день.
3
Якщо паразити оселилися в інших органах або тканинах, а ехінококи, лямблії, амеби, токсоплазми, плазмодії, трипаносоми, двуустки, лейшмании, можуть селитися буквально у всіх органах і тканинах, то аналіз калу їх не допоможе виявити. В цьому випадку вам необхідно здати кров на імуноферментн, які дозволяють діагностувати присутність антигенів і антитіл. В цьому випадку діагноз ставиться з 100% упевненістю, що паразити в організмі живуть.
4
Щоб діагностувати паразитів в печінці, вам призначать зондування і аналізи взятого матеріалу. Знайдені продукти життєдіяльності в жовчі прямо говорять про те, що печінка вражена паразитами.
5
Лікування будь-яких паразитів - це дуже тривалий і копіткий процес. Після курсу терапії вам необхідно здавати повторні аналізи і робити це доведеться не один раз.