Як правильно фарбувати очі. Як навчитися фарбувати очі.

  •  Правило красивого макіяжу для очей говорить: днем підкреслюють очі або губи, а ввечері акцент переносять на все. Все досить просто. Залишилося тільки навчитися фарбувати очі правильно.
  •  Інструкція: Макіяж для очей починається з нанесення спеціального крему для повік. Крем розподіляється по верхньому і нижньому століттю. Слід приділити більше уваги зовнішнього куточка ока - саме тут з'являються мімічні зморшки.
  •  Потім потрібно знежирити верхню повіку за допомогою простої пудри. Проведення даної процедури дозволить зберегти ваш макіяж надовго. Знежирення слід виконувати дівчатам з жирним типом шкіри. Тепер можна приступити до нанесення макіяжу на ваші очі.
  •  Брови. Сьогодні в моді натуральні брови. Слід подбати про рівної лінії брів і знизу і зверху. Якщо хочете трохи підкреслити природну красу, використовуйте олівець для брів або тіні, підходящі за відтінком. Олівцем малюють короткі штрихи - створюється ефект додавання нових волосків в брови.
  •  Підводка для очей. Існує два типи підводки: рідка і олівець. Рідка підводка відрізняється чіткістю і стійкістю, але сильно помітна. Олівець ви можете розтушувати, що додасть макіяжу природність, а віям додасть пишності. Необхідно підводити очі в один рух, від внутрішнього до зовнішнього куточка. Олівець повинен завжди бути заточеним, а в рідкій підводці - пензлик очищена від грудочок. Малювати слід дуже близько до лінії росту вій.
  •  Тіні для очей. Спочатку потрібно нанести блиск під зовнішній край, що візуально збільшить очі. Відтінки тіней вибираються виходячи з кольору очей.
  •  Класичне розподіл відтінків виглядає так: Карий колір очей - зелений, золотий, коричневий і бежевий відтінки тіней, Сірий колір очей - блакитний відтінок тіней, Блакитний колір очей - сірий і фіолетовий відтінки тіней, Зелений колір очей - сірий і коричневий відтінки теней.Комбінірованіе відтінків допускається, в цьому випадку світлі тони наносять на внутрішні куточки очей, а темні на зовнішні.
  •  Туш для очей. Слід акуратно фарбувати очі тушшю, при цьому підфарбовуються верхні вії, якщо потрібно, то і нижні.
  •  Для того щоб візуально «відкрити» очі, слід нанести трохи блиску на внутрішні куточки очей. Не варто цього робити, якщо ваші очі виглядають втомленими. І в завершенні бажано перевірити, щоб ваші очі були однаково нафарбовані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Efhv6Yw-RcU