Як вести себе з адвокатом.

Трапляються в житті ситуації, коли своїх юридичних знань недостатньо. Доводиться звертатися за допомогою до фахівця - адвокату, який допоможе, пояснить і захистить. Хоча слід визнати, що адвокати бувають і хороші, і погані, тому необхідно навчитися правильно поводитися з ними і домагатися якісного обслуговування.
Інструкція
1
Адвокат - це незалежний професійний радник з правових питань. У його обов'язки входить чесно відстоювати ваші права та інтереси, якщо ви звернулися до нього за допомогою, і він вступив в справу. Але іноді між адвокатом і його довірителем відбуваються непорозуміння. По-перше, довірителю може здатися, що його адвокат приділяє справі недостатньо уваги, не реагує на повідомлення, не відповідає на телефонні дзвінки. По-друге, адвокат може зробити професійну помилку, і хоча це довести дуже складно, але заходи необхідно вжити. Насамперед, напишіть йому листа або надішліть факс проханням зв'язатися з вами, якщо відповідної реакції не послідує, то в цьому випадку можливі два варіанти: або знайти спільну мову і прийти до компромісу рано чи пізно, або знайти іншого адвоката і відмовитися від послуг попереднього. Тільки обов'язково знайдіть спочатку нового, який викликає більше довіри, передайте йому справи, а потім відмовляйтеся від старого.
2
Щоб забрати у адвоката справу, необхідно безпосередньо звернутися до нього з цим проханням. Можна попросити підписати довіреність, за якою до старого адвокату звернеться ваш новий представник. Це можна зробити, навіть якщо ви не розрахувалися за вже надані послуги. Цілком можливо, що у вас виникли питання з приводу розміру оплати, вам вона може здатися завищеною. Все це можна вирішити згодом, зараз подбайте про більш важливих справах.
3
Якщо адвокат не йде назустріч і не віддає документи, зверніться зі скаргою на нього до місцевої колегію адвокатів. Що стосується оплати за послуги, яка вам здається непомірною, то існує кілька варіантів дій: - заплатити всю суму і більше ніколи не зв'язуватися з цим захисником; - заплатити всю суму, а потім судитися з ним, пред'являючи позов на виплату різниці між виплаченою сумою і фактичною вартістю виконаної роботи; - оплатити весь рахунок і звернутися до дисциплінарної комісії зі скаргою; - заплатити частину суми, а адвокату відправити лист з поясненнями вашої відмови оплачувати весь рахунок; - не платити зовсім до тих пір, поки він не погодиться з меншою сумою свого гонорару, при цьому можна звернутися до колегії адвокатів, попросивши їх виступити в ролі арбітражу.