Як у Мазілу відновити вкладки. Як в Мозіль відкрити закриті вкладки.

Під час роботи в мережі інтернет користувач може випадково закрити потрібні йому вкладки або виникне помилка, яка примушує перезапустити оглядач. У браузері Mozilla Firefox відновити вкладки можна різними способами.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви закрили вкладку, але не встигли закрити вікно браузера, виконайте такі дії: викличте у верхньому рядку меню пункт «Журнал» і виберіть у пункт «Нещодавно закриті вкладки » . У розгорнулося підменю клацніть лівою кнопкою миші по тій вкладці, яку хочете відновити.
2
Якщо у вас встановлено додаток Tab Mix Plus, ви можете задати кількість вкладок, яке буде пам'ятати браузер. Якщо воно не включено, в меню «Інструменти» виберіть пункт «Додатки». У вікні, виберіть розділ «Розширення» і знайдіть у списку Tab Mix Plus. Натисніть на кнопку «Включити» у відповідному рядку і перезапустіть браузер.
3
Відкрийте вікно налаштувань браузера, вибравши в меню «Інструменти» пункт «Настройки». Виділіть на панелі пункт «Вкладки» та натисніть на кнопку «Налаштування Tab Mix Plus». У додатково вікні, перейдіть на вкладку «Події». Встановіть маркер в поле «Запам'ятовувати в спеціальному кеші останні закриті вкладки » і введіть потрібне вам значення в поле «Пам'ятати не більше». Застосуйте нові налаштування.
4
Також відновити закриті вкладки можна з журналу «Бібліотека», особливо якщо адрес потрібних сайтів не виявилося в списку останніх закритих вкладок. Виберіть пункт «Показати весь журнал» в меню «Журнал» або натисніть швидкі клавіші Ctrl, Shift і H. Виберіть у гілці «Журнал» пункт «Сегодня». Розгорнеться список сайтів. Клікніть в ньому по рядку з потрібним вам адресою сайту. Вкладка буде відновлена.
5
Якщо вам довелося закрити вікно браузера, після його повторного запуску виберіть у меню «Журнал» команду «Відновити попередню сесію». У тому випадку, коли домашньою сторінкою є предустановленная сторінка Mozilla Firefox, повідомлення з пропозицією відновити останню сесію буде міститися у вікні. Просто натисніть на кнопку в центрі сторінки.