Як обставити меблями однокімнатну квартиру. Як розмістити меблі в квартирі.

Формат квартири з однією кімнатою залишається досить популярним, і такі квартири є і в нових будинках, побудованих за сучасними проектами. Обставити меблями однокімнатну квартиру складніше, оскільки функціональність потрібна така ж, як і від 2-х і 3-х кімнатних квартир, а місця в ній значно менше. Навіть у просторій квартирі-студії потрібно буде поламати голову, щоб підібрати підходящу меблі.
Інструкція
1
За своїм функціональним призначенням єдиній кімнаті в квартирі предуготовлена доля бути і кабінетом, і вітальнею, і спальнею. Завдання дизайнера - з максимальною ефективністю використовувати обмежений простір і підібрати такі меблі, яка може використовуватися у всіх трьох варіантах.
2
Ви можете зробити перепланування. Знесіть між кімнатою і кухнею стіну, якщо, звичайно, вона не несе. У цьому випадку для візуального розділення на зони можна використовувати барну стійку. Крім цього, зонування приміщення можна зробити з використанням підлог різного рівня або розсувних напівпрозорих перегородок.
3
Використовуйте в дизайні інтер'єру меблі світлих тонів, в такі ж тону окрасьте стіни і стелі. Постарайтеся, щоб колірна гамма була мінімальною, це дозволить оптично збільшити площу приміщення, навіть якщо меблі буде дещо «великовагової».
4
Використовуйте замість ліжка диван-ліжко і такі ж багатофункціональні крісла на випадок, якщо гостям доведеться заночувати у вас в будинку. Виберіть диван-ліжко з місткими ящиками для постільної білизни, щоб там могли зберігатися подушки і ковдри, так ви заощадите місце в шафі.
5
Що стосується шафи, то без нього не обійтися, тому краще не пошкодуйте грошей і замовте вбудована шафа-купе за розмірами вашої кімнати. Його колір майстри підберуть в тон кольору решти меблів. Його розсувні дверцята можна зробити дзеркальними, що додасть обсягу кімнаті. Зберігати речі також можна на стелажах і навісних полицях, підвішених під стелею.
6
У кімнаті невеликої площі доцільно розставити меблі уздовж стін, залишивши вільної центральну частину. В крайньому випадку, в центрі поставте журнальний столик на коліщатках, який завжди можна пересунути, щоб звільнити місце. Купуйте столик, висоту ніжок якого можна регулювати, тоді його можна буде використовувати не тільки як журнальний, але і як обідній і комп'ютерний. На додаток до нього придбайте легкі, краще складні, стільці.
7
Використовуйте простір стін для полиць, на яких можна поставити книги, предмети інтер'єру, сувеніри. Але не завішуйте ними всі стіни - залиште одну порожній. На неї краще повісити пару-трійку картин або фотографій, це зробить приміщення більш просторим.