Як відправити статтю в журнал.

Якщо ви вмієте і любите писати статті і замітки, то рано чи пізно вам прийде в голову думка про те, що цей навик вам може стати в нагоді, щоб заробляти гроші. Сьогодні багато друковані та інтернет-видання запрошують до співпраці авторів, і ви також можете спробувати свої сили в журналістиці .
Інструкція
1
Перед тим як відправити статтю в журнал, ви повинні чітко розуміти, який стилістики та спрямованості статті потрібні даному виданню. Мало придумати, розвинути і цікаво оформити будь-яку думку, яка стане темою статті. Вам необхідно дослідити цю тему і переглянути всі публікації, які були надруковані останнім часом. Чим оригинальней тема і погляди, викладені у статті, тим вища ймовірність того, що вона буде надрукована.
2
Оберіть видавництво, яке цікавлять подібні теми. Зв'яжіться з редактором по електронній пошті або телефону, вказаному в вихідних даних видання. Дізнайтеся, публікуються Чи в цьому видавництві статті, написані за ініціативою автора, і чи існує у них план публікації статей тієї чи іншої тематики. Поцікавтеся вимогами до оформлення текстів, які можуть відрізнятися в різних видавництвах.
3
Заручившись згодою про те, що ваша стаття буде прийнята, почитайте останні номера цього журналу або газети. Складіть собі уявлення про складність тексту, фірмовому стилі викладу та подання матеріалів. Уявіть собі цільову аудиторію журналу, її стать, вік, інтереси. Переконайтеся, що ваша стаття підходить для даного видавництва і зацікавить його.
4
Уточніть в редакції, з яким із редакторів вам краще співпрацювати. Зв'яжіться з ним по пошті і викладіть йому ідею статті, намагаючись залучити його і зацікавити. Згадайте про свій досвід роботи копірайтером, якщо він є, пошліться на свої публікації. Розкажіть, якого обсягу стаття і як скоро ви готові представити її редактору. Пишіть лаконічно і зв'язано. Обсяг листа не повинен бути більшим, оптимально - на половину сторінки.
5
Відправивши лист, почекайте два-три тижні. Цього часу достатньо для редактора, якщо він буде зацікавлений, зателефонує вами або направити вам відповідь поштою. Їли ви нічого не отримали, є сенс зв'язатися з редактором по телефону і уточнити, чи було отримано ваш лист. Краще спілкуватися з тим редактором, якому ви писали, це допоможе встановити особистий контакт.
6
В тому випадку, коли стаття прийнята до публікації, уточніть суму гонорару, до якого терміну вона буде опублікована. Проконсультуйтеся в Союзі Журналістів про можливість укладення контракту. Якщо статтю відхилили, засмучуватися не варто - спробуйте зв'язатися з іншим видавництвом і запропонувати її там, навіть якщо доведеться злегка підправити стилістику і обсяг під їхні вимоги. Дійте послідовно і не домовляйтеся про публікації однієї і тієї ж статті з різними видавництвами.
Корисна порада
Слідом за листом ви можете направити в видавництво текст статті рекомендованим листом поштою. Не забудьте вкласти в пакет конверт з вашою адресою і марками.