Як вивчити англійську пісню.

Ви вирішили здивувати друзів, заспівавши пісню англійською мовою. Ось тільки слова музичного твору ніяк не хочуть запам'ятовуватися. Що робити, як вивчити пісню ? Для цього є кілька способів.
Інструкція
1
Напишіть слова пісні розбірливим почерком на папері або наберіть на комп'ютері в вордівський документі, а потім роздрукуйте на принтері. Якщо вам важко читати текст англійською мовою, напишіть його російськими літерами.
2
При цьому намагайтеся не спотворювати звучання. Якщо ви не знайомі зі спеціальною транскрипцією, яку використовують при вивченні англійської мови, придумайте свою, щоб згодом не плутати схожі звуки.
3
Для зручності розбийте текст пісні на невеликі абзаци або чотиривірші. Тепер читайте і зазубрювати пісню , як вірш в школі. Коли вона буде відскакувати від зубів, заховайте «шпаргалку» і спробуйте заспівати пісню під музику. Виходить? Тоді все відмінно. Якщо ні - продовжуйте зазубрювати текст.
4
Також можна переписувати текст пісні на папері кілька разів. Продовжуйте цю вправу до тих пір, поки не перестанете підглядати в оригінал. Якщо пишіть без підказок - значить, ви вже запам'ятали слова.
5
Слухайте пісню , яку хочете вивчити, за допомогою навушників. Так вас не будуть відволікати сторонні звуки, і ви зможете зосередитися на словах твору. При цьому покладіть перед собою текст пісні і повторюйте слова за виконавцем.
6
Цей спосіб, при можливості, замініть караоке. З його допомогою можна разом з текстом вивчити і правильну тональність і звучання. Отримуючи за виконання бали, ви будете прагнути до кращого результату.
7
Щоб перейнятися словами пісні, потрібно зрозуміти її сенс - про що хоче розповісти співак чи співачка. Переведіть пісню на російську мову. Краще, звичайно, якщо ви зробите це самі за допомогою англо-російського словника - заодно і англійська мова підучити.
8
Коли ви будете знати, про що пісня, вивчити її не складе особливих труднощів. До того ж, виконуючи її, ви будете використовувати правильні емоції - показувати зажуру, переживання чи радість.
9
Вивчивши слова пісні, приступайте відпрацьовувати правильну вимову англійських слів, ритму і тональності.