Як намалювати Рапунцель. Як намалювати олівцем рапунцель.

Дівчатка люблять малювати принцес, фей та інших казкових істот. Це заняття може надовго захопити дитину. Щоб малятко завжди раділа своїм малюнкам, покажіть їй, як просто і легко можна зобразити будь-яку прекрасну принцесу. Зобразіть чарівну Рапунцель з шикарними локонами.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - м'який олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Приготуйте робоче місце і всі необхідні для малювання матеріали. Покладіть перед собою аркуш паперу вертикально. Візьміть м'який простий олівець, малювати їм легко і дитині будуть добре видно всі лінії, які ви наносите. У верхній частині аркуша паперу накресліть овал - це буде голова Рапунцель .
2
Всередині цієї фігури, ділячи її на чотири частини, намалюйте округлу хрестовину. Це дозволить вам легко визначитися і знайти місце для очей і носа казкової дівчини. Від овалу вниз продовжите осі-лінії і прямокутники для схематичного зображення тіла.
3
Від голови йде штрих - шия, вона прикріплена до прямокутника - плечі і груди, далі йде вигин талії однією лінією. На рівні тазостегнового суглоба намалюйте ще один прямокутник. Від верхньої фігури відходять лінії - руки. Вони зігнуті в ліктьових суглобах і закінчуються маленькими прямоугольничками кистей. Так само малюйте і ноги, тільки вони будуть, звичайно ж, довші рук.
4
Суглоби позначте маленькими кружечками і поясніть дитині, що саме від цих точок можна повернути кінцівки, а в інших місцях вони не гнуться. Основа принцеси готова. Тепер вам належить досить складна робота - зробити з цього «робота» витончене тіло Рапунцель . Починайте зверху, трохи загострити підборіддя, намалюйте вуха, орієнтуючись на горизонтальну лінію хрестовини.
5
Плавними лініями вимальовується тіло, слідуючи попередніми лініях. Оформіть груди дівчини і звужуйте лінію до тонкої талії. Тепер переходите до стегон, розширюйте поступово лінії, що йдуть від спини і живота фігурки. Так як Рапунцель носить довге красиве плаття, зобразите пишний поділ спідниці. Не забудьте показати на наступному малюнку, що принцеса може бути одягнена і в інший одяг, Жасмин, наприклад.
6
На рівні горизонтальної лінії на обличчі намалюйте великі овальні очі і довгі загинаються вії. Над ними зробіть тонкі витончені брови Рапунцель . На вертикальній осі зобразите маленький носик, нижче намалюйте усміхнені губи принцеси.
7
Тепер покажіть довгі шовкові локони, що спадають м'якими хвилями. Зітріть допоміжні і зайві лінії. Доопрацювати рисунок, додайте деталі прикрас і прорисуйте одяг. Розфарбуйте картинку в яскраві насичені кольори.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PzfIUw2F4PI