Як налаштувати на супутник антену.

Сьогодні навіть у віддаленій місцевості можна забезпечити стійке телевізійне мовлення через супутник . Для отримання якісного сигналу при використанні супутник ового телебачення необхідно правильно налаштувати приймальню антену. Регулювання пристрою не вимагає особливих професійних навичок і доступна звичайному користувачеві.
Вам знадобиться
  • - комплект для установки супутникового телебачення;
  • - викрутка;
  • - гайкові ключі;
  • - компас;
  • - допомога напарника.
Інструкція
1
Встановіть в будинку комплект супутник ового телебачення, що включає приймач, ресивер і антену. Зазвичай до такого комплекту додається технічна документація з покроковою інструкцією з монтажу та установки апаратури.
2
Надійно закріпіть кронштейн, на якому буде монтуватися антена, що має форму «тарілки». Найзручніше кріпити кронштейн допомогою дерев'яних дюбелів діаметром близько 15 мм. Місце кріплення вибирайте, виходячи з конкретних умов експлуатації; зазвичай «тарілка» встановлюється за вікном приміщення в безпосередній близькості від телевізійного приймача.
3
Встановіть на кронштейн супутник овую антену. Від конвертера антени до ресивера простягніть з'єднувальний кабель і підключіть ресивер до телевізора, керуючись інструкцією.
4
Для безпосередньої настройки антени на супутник скористайтеся допомогою напарника. Якщо «тарілка» знаходиться від телевізора на значній відстані, зручно використовувати при узгодженні дій мобільний телефон.
5
В головному меню ресивера послідовно виберіть пункти «Налаштування» і «Установка антени». Тепер виберіть найменування супутник а, наприклад, "Express AM". При наявності на антені декількох конвертерів вкажіть один з них, ввівши з клавіатури номер, вказаний на відповідному антенном роз'ємі.
6
Користуючись компасом, орієнтуйте «тарілку» у напрямку південної частини горизонту. Розташуйте антену так, щоб вона була встановлена трохи вище вертикального положення.
7
Повільно рухайте робочу частину антенного пристрою по горизонталі, послідовно проходячи область горизонту. При цьому вертикальне положення «тарілки» змінюватися не повинно. Після проходження горизонту поверніть антену на градус вниз і повторіть процедуру.
8
Під час виконання описаних дій напарник повинен стежити за шкалою ресивера «Якість». Коли шкала стане видавати значення, відмінні від нуля, піймайте максимальний результат і зафіксуйте тарілку в знайденому положенні, затягнувши кріпильний хомут. Налаштування антенного пристрою на цьому завершена.