Як на Acer включити веб камеру. Як підключити веб камеру фсук.

Багато ноутбуки мають цілу низку додаткових пристроїв. До складу мобільних комп'ютерів включають Bluetooth-адаптери, карт-рідери, web-камери та інше обладнання, необхідне для зручної роботи з ПК.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Правильна робота всіх зазначених пристроїв забезпечується наявністю драйверів. Для пошуку і установки програмного забезпечення, що дозволяє управляти web-камерою в ноутбуці Acer, відвідайте сайт www.acer.ru.
2
Відкрийте посилання «Підтримка» і дочекайтеся завантаження нової сторінки. У першій графі виберіть пункт «Ноутбук» або «Нетбук». Тепер вкажіть продуктову лінійку і клікніть по назві моделі вашого ноутбука.
3
Уважно вивчіть список драйверів, доступних для завантаження. Виберіть файли, які відносяться до категорії Camera. Скачайте потрібний комплект файлів. Швидше за все, завантажена інформація буде представлена у вигляді програми-інсталятора.
4
Відкрийте каталог, в який ваш браузер виконує збереження файлів. Запустіть завантажену програму і слідуйте пошаговому меню. Активуйте роботу web-камери. Для цього натисніть потрібних клавіш. У ноутбуках Acer, як правило, необхідно натиснути кнопку Fn і F2.
5
Якщо вам необхідно вручну оновити файли для роботи з камерою, використовуйте меню «Диспетчер пристроїв». Для доступу до нього, виберіть однойменний пункт, відкривши властивості меню «Комп'ютер».
6
Після створення списку доступного обладнання клікніть правою кнопкою миші по назві web-камери. Вкажіть пункт "Оновити драйвери». Виберіть ручний спосіб установки файлів.
7
У новому меню натисніть кнопку «Обзор» і перейдіть в каталог, куди ви зберегли завантажені драйвери. Натисніть кнопку «Оновити».
8
Активуйте роботи камери. Для цього знову клікніть по її назві і виберіть пункт «Задіяти».
9
Встановіть програму, необхідну для роботи з web-камерою. Запустіть її і налаштуйте параметри пристрою. Виконайте коригування самостійно або виберіть один із запропонованих режимів.