Як милі перевести в кілометри. Як перевести милі в.

Миля як одиниця виміру шляху минулого чи майбутнього вперше з'явилася в Стародавньому Римі. З часом вона набула широкого поширення, але відстань, яке визначалося цим поняттям в різних регіонах, відрізнялося дуже суттєво - від 580 метрів до 11300. У 18 сторіччі тільки в Європі існувало більше чотирьох десятків визначень цієї одиниці, але після переходу більшості країн на метричну систему заходів вона була замінена кілометром. Сьогодні при перерахунку миль в кілометри , як правило, мають на увазі британську або американську милю - їх чисельні вираження однакові.
Інструкція
1
Делите відстань, наведене в милях, на 1,609344, так як в кожній британській або американській милі міститься 1 кілометр 609 метрів 34 сантиметри і 40 міліметрів. Наприклад, віддалі в 150 миль відповідає 241,4016 км.
2
При необхідності конвертувати в кілометри некруглими число миль обчислення «в умі» можна замінити калькулятором. Якщо у вас є доступ до комп'ютера, скористайтеся вбудованим в операційну систему Windows додатком цього роду. Щоб його відкрити, натисніть клавішу Win і починайте вводити слово «калькулятор». ОС буде вгадувати, чого саме ви хочете, і вже після другої літери у верхньому рядку з результатами її роздумів з'явиться посилання на потрібну програму. Натисніть Enter, і система запустить цей додаток.
3
Клацаючи по кнопках в інтерфейсі калькулятора або натискаючи відповідні клавіші, введіть вихідне відстань в милях, натисніть клавішу з косою рисою - «слешем» - і наберіть 1,609344. Потім натисніть клавішу Enter і побачите результат перекладу миль в кілометри .
4
Виконувати обчислення попереднього кроку в сучасних версіях цього калькулятора не обов'язково - в нього вбудований конвертер величин, в якому передбачений і переклад миль в кілометри . Щоб скористатися конвертером, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + U або виберіть пункт «Перетворення одиниць» у розділі «Вид» меню калькулятора.
5
Поля для введення значень конвертера розміщені на додатковій панелі. Виберіть у верхньому випадаючому списку цієї панелі рядок «Довжина», у такому ж списку в нижній частині встановіть значення «Кілометри», а в розміщеному між ними виставте значення «Миля». Потім введіть вихідне число в поле під коротким написом «З». Результат конвертації ви побачите в поле з ще більш лаконічним позначенням «В».