Як наносити гелевий лак. назва гелевого лаку.

Гелевий лак є прекрасною альтернативою традиційному лак овому покриттю. На нігтях він тримається до 20 днів. Процедура нанесення геля- лак а не займе більше 40 хвилин, а нігті будуть виглядати просто чудово.
Вам знадобиться
 • - УФ-апарат;
 • - бондер-гель;
 • - зміцнюючий прозорий гель;
 • - гелевий лак;
 • - прозорий Ультразакріплюючий гель;
 • - засіб «Кліансер Плас»;
 • - спонж.
Інструкція
1
Для початку на нігті нанесіть небагато бондер-гелю, в результаті чого вони придбають матовий відтінок. Пам'ятайте, якщо ви завдасте бондер-гелю занадто багато, поверхня буде виглядати блискучою або вологою, а це призведе до відшаровування гелевого лак а.
2
Для полімеризації покриття бондер-гелю помістіть руку на 1 хвилину в УФ-апарат. Ні в якому разі не видаляйте дисперсійний липкий шар з нігтя, який з'явиться після даної процедури. Зверху нанесіть тонким шаром зміцнюючий прозорий гель і знову його полімеризується протягом 30 секунд.
3
За допомогою спеціальної кисті для нанесення гелевого лак а покрийте нігті поверх липкого дисперсійного шару тонким шаром геля- лак а. Акуратно наносите лак в області кутикули. Помістіть руку на 3 хвилини в УФ-апарат.
4
Зверху покрийте нігті прозорим Ультразакріплюючий гелем. Якщо на кутикулу або околоногтевую шкіру потрапить гель, це посприяє подальшому відшарування покриття від нігтя. Тому в цих місцях акуратно видаляйте надлишки гелю пластиковим Пушер.
5
Для полімеризації помістіть руку на 1 хвилину в УФ-апарат. На даному етапі дисперсійний шар видаліть. Для цього змочіть поролоновий спонж в засобі «Кліансер Плас». Далі злегка промокніть ніготь спонжем і рухами, спрямованими на себе, зніміть з поверхні нігтьової пластини липкий дисперсійний шар. Після цього покриття повинне придбати гладкий, рівний і блискучий вигляд.
6
Ультразакріплюючий гель можете замінити препаратом під назвою «Посилений закріплювач». Застосування даного засобу не вимагає використання УФ-апарату і видалення дисперсійного шару, що значно полегшує час і скорочує роботу з нанесення гелевого лак а.
7
Ретельно вимийте і насухо витріть руки. Покрийте нігті спеціальним маслом і акуратними масажними рухами втирайте його в околоногтевую поверхню і кутикулу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wA-c7VrxV4U
Зверніть увагу
Якщо ви завдасте гелевий лак в один шар, ваші нігті будуть прозорими, а якщо в декілька шарів, вони придбають насичений і щільний колір.
Навчившись самостійно наносити лак на нігті, ви в будь-який момент зможете освіжити манікюр. Правильно нанесена емаль лежить рівним, непросвечивающий шаром, він не сколюється і не сповзає з нігтів. Щоб освоїти мистецтво манікюру, доведеться витратити час на тренування і запастися якісним лаком, розріджувачів і смивкой.
Вам знадобиться
 • - рідина для зняття лаку;
 • - лак для нігтів;
 • - база;
 • - верхнє покриття.
Інструкція
1
Зніміть старий лак з нігтів. Потім вимийте руки і добре просушіть їх. Наносити лак можна тільки на повністю чисті і сухі нігті. Відсуньте кутикулу до основи нігтя - це звільнить нігтьове ложе і зробить манікюр більш акуратним.
2
Покрийте нігті захисної базою в один або два шари. Вона охоронить пластини від пожовтіння і додасть манікюру стійкості. Для ламких нігтів підійде база з кальцієм і вітамінами, під лаки з великою кількістю блискіток наносите основу з мікроволокнами.
3
Виберіть лак. Для повсякденного манікюру підійдуть відтінки середньої насиченості, матові або глянцеві. Для вечірнього дизайну вибирайте лаки з глітером або голографічним ефектом. Найпростіше користуватися неяскравими глянцевими лаками і засобами з блискітками. Матові, «пісочний» та інші лаки зі спецефектами вимагають майстерності в нанесенні. Найскладніше акуратно нанести засобу з перламутром, залишає смуги на нігтях.
4
Перед фарбуванням перемішайте лак. Не потрібно трясти пухирець, переверніть його і потріть між долонями - засіб стане однорідним. Якщо ви хочете скористатися лаком з глітером, за кілька годин до манікюру переверніть пляшечку вгору денцем і залиште його в такому положенні. Осілі на дно блискучі частинки перемістяться на поверхню лаку і ви зможете нанести їх на нігті.
5
Умочіть пензлик в лак, встановіть її в середині нігтя, ближче до його основи. Плавним рухом підштовхніть кисть до кутикули, а потім проведіть лінію до краю нігтя. Повторіть прийом, закрасивши бічну поверхню пластин. Такий прийом підходить, якщо кисть широка і плоска.
6
Якщо пензлик тонка, наносите лак інакше. Наберіть лак і проведіть кистю дугу біля основи нігтя, повторюючи лінію кутикули. Потім знову умочіть кисть і декількома мазками знизу вгору зафарбуйте що залишилася поверхню.
7
Просушите нігті і покрийте їх другим шаром емалі - це остаточно проявить колір кошти. Напівпрозорі лаки вимагають тришарового нанесення. На закінчення умочіть кисть у флакон, злегка витріть її про горлечко і зафарбуйте торець нігтя - це продовжить життя манікюру.
8
Закінчивши фарбування, нанесіть на нігті верхнє покриття з ефектом глянцю. Воно згладить нерівності лаку і додасть манікюру стійкість. Дуже зручно покриття, що поєднує властивості топа і сушки - воно за п'ять хвилин висушує кілька шарів лаку. Наносите його товстим шаром, від кутикули до кінчика нігтя, не забуваючи захоплювати і бічні частини пластин.