Як знайти довжину сторони квадрата. Як дізнатися діагональ квадрата.

Квадрат - один з найпростіших плоских багатокутників правильної форми, всі кути в вершинах якого рівні 90 °. Не так багато параметрів, що визначають розміри квадрата , можна назвати - це довжина його боку, довжина діагоналі, площа, периметр і радіуси вписаного та описаного кіл. Знання будь-якого з них дозволяє без проблем обчислити всі інші.
Інструкція
1
Якщо вам відомий периметр (Р) квадрата , то формула обчислення довжини його боку (a) буде дуже проста - зменшите цю величину в чотири рази: a = P/4. Наприклад, при довжині периметра в 100 см довжина боку повинна бути рівна 100/4 = 25 см.
2
Знання довжини діагоналі (l) цієї фігури теж не особливо ускладнить формулу розрахунку довжини боку (a), але при цьому доведеться витягувати квадратний корінь з двійки. Зробивши це, розділіть на отриману величину відому довжину діагоналі: a = L/? 2. Так довжина діагоналі в 100 см визначає довжину боку розміром в 100/? 2? 70,71 см.
3
Задана в умовах завдання площа (S) такого багатокутника теж потребують лікування кореня другого ступеня для обчислення довжини боку (a). У цьому випадку виймайте корінь з єдиною відомою величини: a =? S. Наприклад, площа в 100 см? відповідає довжині боку в? 100 = 10 см.
4
Якщо в умовах задачі наведено діаметр вписаного в квадрат кола (d), це означає, що вам дісталася завдання не на обчислення, а на знання визначень вписаною і описаного кіл. Чисельний відповідь дана в умовах завдання, так як довжина боку (a) в цьому випадку збігається з діаметром: a = d. А якщо в умовах замість діаметра наведено радіус (r) такої окружності, збільште його вдвічі: a = 2 * r. Наприклад, радіус вписаного кола, рівний 100 см може бути тільки у квадрата зі стороною в 100 * 2 = 200 см.
5
Діаметр описаного навколо квадрата кола (D) збігається з діагоналлю чотирикутника, тому використовуйте для обчислення довжини боку (a) формулу з другого кроку, просто змінивши в ньому позначення: a = D/? 2. Знаючи радіус (R) замість діаметру, трансформуйте цю формулу таким чином: a = 2 * R/? 2 =? 2 * R. Наприклад, якщо радіус описаного кола становить 100 см, сторона квадрата повинна дорівнювати? 2 * 100? 70,71 см.