Як налаштувати Гугл Хром.

Google Chrome є представником сучасного покоління браузерів. Його основними перевагами є інтеграція з пошукачем Google і висока швидкість роботи. Щоб браузером було зручно користуватися, його необхідно правильно налаштувати.
Інструкція
1
Того, хто працював з іншими браузерами, Google Chrome, напевно, здивує простотою інтерфейсу. У ньому немає звичного меню, відсутній окремий рядок пошуку. Все це здається дуже незручним, проте навіть недовга робота з браузером дозволяє гідно оцінити всі його переваги.
2
Запустивши Google Chrome, знайдіть в правій верхній частині вікна програми значок у вигляді гайкового ключа. Натиснувши його, ви побачите досить великий список доступних налаштувань. Спочатку визначте стартову сторінку, для цього виберіть рядок «Параметри». У вікні,, в розділі «Основні», знайдіть пункт «Головна сторінка» і виберіть потрібний вам варіант. Ви можете встановити «Сторінку швидкого доступу», це дуже зручний варіант для швидкого переходу до обраних вами сайтам, або задати стартову сторінку посиланням на потрібний вам ресурс.
3
У тому ж вікні знайдіть рядок «Панель інструментів» і відзначте пункт «Завжди показувати панель закладок». Тепер ви зможете легко переглянути всі закладки і вибрати потрібну.
4
Для прискорення пошуку матеріалів відзначте пункт «Живий пошук» в рядку «Пошук». Тепер браузер видаватиме вам результати пошуку під час набору букв і слів пошукового запиту, що економить багато часу. Для того щоб ця опція добре працювала, необхідна хороша швидкість підключення до інтернету. Натиснувши кнопку в нижній частині вікна, ви можете призначити Google Chrome браузером за умовчанням.
5
Перейдіть до «Персональні». Тут ви можете додати і видалити користувачів, налаштувати вхід в Chrome через акаунт Google. Цей варіант зручний тим, що ви збережете настройки браузера в мережі, після чого при вході з будь-якого комп'ютера вам буде достатньо ввести дані свого облікового запису, щоб в браузері включилися ваші настройки.
6
Уважно поставтеся до можливості збереження паролів - ви можете вибрати потрібний варіант в розділі «Паролі». Для безпеки рекомендується включити опцію «Не зберігати паролі», так як сучасні троянські програми здатні вкрасти персональні дані практично з будь-якого браузера.
7
Розділ «Теми» дозволить налаштувати зовнішній вигляд браузера потрібним вам чином. Натисніть кнопку «Вибрати теми», відкриється сторінка з зображеннями тем. Виберіть ту, що вам сподобається, і натисніть кнопку «Вибрати тему». Тема буде встановлена на ваш браузер.
8
В розділі «Додаткові» ви можете налаштувати браузер на роботу з проксі-сервером, вказати папку для завантаження, вибору інші параметри браузера. Якщо вам треба встановити додаткові плагіни для Google Chrome - наприклад, для боротьби з рекламою, відкрийте розділ «Розширення» і перегляньте їх галерею.