Як підвищити свій IQ.

Розум нині в моді. Пройшли ті часи, коли дівчині достатньо було бути гарною господинею, а молодій людині - вміти принести здобич з полювання. Допитливий розум шукає співрозмовників собі до пари. І ніколи не пізно підвищити свій коефіцієнт інтелекту.
Інструкція
1
Привчіть себе читати книги. Причому це мають бути не просто бульварні романи, а серйозна література, яка заставляється задуматися, зрозуміти щось нове. Якщо вам під час читання періодично доводиться заглядати в тлумачний словник, відмінно - ви на вірному шляху. Для початку спробуйте читати класиків, а потім ви й самі зрозумієте, до чого у вас лежить душа.
2
Вимкніть телевізор. Під час бездумного перегляду телепередач мозок не отримує важливої інформації, але при цьому і не відпочиває. У результаті виходить бездумна трата часу і ресурсів. Набагато корисніше для розумового розвитку було б взяти в прокаті фільм і подивитися його. Замість сидіння перед «ящиком» намагайтеся більше читати, спілкуватися з друзями, слухати музику.
3
Регулярно давайте собі фізичне навантаження: ходите на танці, в спортзал або робіть зарядку вдома. Здавалося б, користі для мозку від фізкультури ніякої. Однак це не так. Після виконання комплексу вправ голова працює набагато краще. Людина відчуває прилив сил і може сконцентруватися на роботі.
4
«Хто рано лягає і рано встає, здоров'я, багатство і розум наживе». Недолік сну згубно позначається на коефіцієнті IQ. Крім того, більшість людей найбільш продуктивно працюють в ранкові години. Візьміть в звичку спати не менше восьми годин - це стимулює ваші розумові здібності.
5
Ще одна корисна звичка - розгадування кросвордів і сканвордів. Їдете в метро, стоїте в черзі, нічим зайнятися в обідню перерву - діставайте журнал і починайте розгадувати слова. Якщо деякі клітини ви ніяк не можете заповнити самостійно, знайдіть відповідь за допомогою інтернету.
6
Багато людей бояться самотності, тому що в цей час вони залишаються наодинці з власними думками. Якщо ж ви хочете підвищити свій IQ, виділіть собі час на роздуми. Ви зрозумієте, що для вас важливо, а непотрібну інформацію просто викинете з голови.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hds_cnVdhVY
IQ - коефіцієнт інтелекту, який в основному визначається спадковістю. Але його, все ж, можна змінити в кращу сторону. Для цього необхідно виконувати деякі вправи, і незабаром ви не дізнаєтеся свій IQ!
Вам знадобиться
  • кросворди;
  • судоку;
  • режим харчування;
  • здоровий спосіб життя.
Інструкція
1
Для початку спробуйте навчитися концентрувати увагу на декількох джерелах інформації. Приміром, читайте книгу і слухайте телевізор. Це «вміння» прийде не відразу. Спочатку можливі головні болі від перенапруги і втому. Але через деякий час ви вже будете вільно робити кілька справ одночасно.
2
Намагайтеся вирішувати якомога більше логічних завдань, тестів, що підвищують IQ, кросвордів, судоку і т.д. Ваш мозок повинен працювати. Якщо відразу не виходить - не турбуйтеся і не кидайте заняття. Подивіться відповідь краєм ока. Так ви його запам'ятаєте, зробите логічні висновки і без праці вирішите схожі завдання.
3
Розширюйте свій кругозір. Читайте якомога більше газет, журналів, книг; дивіться новини і слухайте радіо. Так ви завжди будете в курсі всіх подій і цікавим співрозмовником для оточуючих.
4
Вчіться аналізувати. Нехай це буде не вміло і часом безглуздо, але тільки так ваш мозок навчиться аналізу. Наприклад, уявіть собі дві абсолютно різні речі: кішку і цегла. Смішно, але ефективно! Спробуйте знайти між ними якомога більше спільного. Намагайтеся представляти всілякі ситуації, розвиваючи образне мислення.
5
Медики радять вживати їжу невеликими порціями, але 4-5 разів на день. Так ви збережете приплив крові до мозку. Якщо ж ви будете їсти великими порціями 1-2 рази на день, то енергія організму піде на перетравлення цієї їжі, а для мозку залишиться мало.
6
Не дарма кажуть, що надмірне куріння шкодить здоров'ю. Якщо ви плануєте підвищити рівень IQ - відмовтеся від куріння або скоротіть кількість викурених сигарет. Тютюновий дим сприяє скороченню споживання кисню мозком, а, отже, погіршення мозкової діяльності.
Корисна порада
Під час розумової діяльності намагайтеся глибоко дихати через ніс. Так ваш мозок насититься киснем, і відразу з'являться нові несподівані рішення задач!