Як позбутися на животі від целюліту.

Багато жінок з часом помічають, що в області живота у них утворився целюліт. Для боротьби з ним запропоновано велику кількість методик. Більшість лікарів, які займаються цією проблемою, дійшли висновку, що хороший результат досягається тільки при використанні комплексного підходу до лікування целюліту на животі.
Інструкція
1
При боротьбі з целюлітом на животі, по-перше, необхідне правильне харчування. Головним завданням при цьому є не стільки зниження кількості споживаних калорій, скільки поліпшення обміну речовин і виведення з вашого організму всіх шкідливих продуктів обміну. Для вирішення цього завдання ви повинні привчити себе щодня випивати не менше двох літрів води. Найкраще, якщо це буде зелений чай, який сприятиме зменшенню процесів окислення. Також потрібно включати в ваш раціон якомога більше продуктів, що містять клітковину - це фрукти і овочі, і баластні речовини, що містяться в різних крупах.
2
Щоб позбутися на животі від целюліту , просто необхідні фізичні навантаження. Адже саме вони нормалізують ваш обмін речовин, зменшують жирові відкладення, виробляють в м'язах ендоморфінів, що покращують мікроциркуляцію крові. Найкраще підійдуть наступні фізичні навантаження: біг, катання на лижах, плавання, колланетіка, теніс і т.д.
3
Також для того, щоб позбутися на животі від целюліту , можна застосовувати антицелюлітний масаж. Причому ефект від нього підвищується в багато разів при використанні різних засобів, призначених спеціально для боротьби з целюлітом. Зараз на ринку представлена величезна їх кількість. Це різноманітні масажні гелі, креми і т.д. При виборі таких засобів, звертайте увагу на те, щоб вони містили: кофеїн, вітамін А, екстракт гінкго, кінський каштан, а також різні мікроелементи, які покращують загальний стан шкіри. Результат буде видно вже через 2-3 тижні з початку їх застосування.
4
Хороший і роликовий голчастий антицелюлітний масаж. Якщо немає можливості його робити, тоді його замінить масаж будинку за допомогою спеціальних масажних щіток і губок. А з фізіотерапевтичних процедур підійде ионофорез.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили дізнатися, як позбавитися від целюліту на животі, щоб назавжди забути про ненависних складках, а заодно і зменшити талію обсязі, то ця стаття призначена спеціально для вас. Целюліт на животі: поради.
Корисна порада
Перш за все, можна легко і просто позбутися целюліту на животі за допомогою танцю живота. Вивчіть техніку східного танцю, не обов'язково записуватися на індивідуальні або групові заняття, адже зараз є чудова можливість знайти відео-уроки в Інтернеті. Спробуйте виділити годину домашнього часу на те, щоб привести в досконале стан свій животик і знову зробити його своїм достоїнством.