Як можна розвиватися.

«У людині все має бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки». Для багатьох ідеал - це гармонійно розвинена людина, у якому красиві і душа, і тіло. Якщо ви вважаєте, що вам чогось не вистачає, ніколи не пізно це виправити.
Інструкція
1
Встаньте оголеним перед дзеркалом і уважно розгляньте себе. Чи задоволені ви своєю фігурою, чи подобається вам кожна її частина? Навіть якщо індекс маси тіла стверджує, що у вас все в порядку, намагайтеся, щоб ваше тіло відповідало вашим же уявленням про красу. При цьому не забувайте і про своє здоров'я. Виснаженого голодуванням і багатогодинними тренуваннями людину не можна назвати фізично розвиненим. Уникайте крайнощів. Високою і широкоплечий дівчині не стати мініатюрної панянкою, а ось ставний красунею - цілком. Знайдіть вправи, які змушують працювати м'язи проблемної зони. Крім цього бажано регулярно займатися спортом або робити вдома зарядку. Пам'ятайте, що фігура не обов'язково повинна бути худою - вона повинна бути підтягнутою.
2
Розвинений людина - це людина розумна. Напевно у вас в школі були предмети, які ви терпіти не могли. Тим не менш, без базових знань з літератури, історії або алгебрі людини навряд чи можна назвати всебічно розвиненим. Візьміться за шкільні підручники. Вам не потрібно вчити історію досконально, але знати, хто виграв у Другій світовій війні, ви зобов'язані.
3
Якщо у вас все ще немає хобі, придумайте його собі. Можливо, в дитинстві ви захоплювалися динозаврами або збирали моделі літаків - спробуйте відшукати вашу колекцію і подивитися, які почуття вона у вас викликає. Якщо серце глухо до дитячих захоплень, відвідайте майстер-класи з різних видів рукоділля. Можливо, там ви знайдете собі заняття до душі.
4
Неможливо обійтися і без духовного розвитку. Для початку постарайтеся кожен день на деякий час залишатися на самоті. Прислухайтеся до себе, міркуйте про те, на що не вистачало часу в суєті дня. Ви й самі зрозумієте, що для вас важливо, а що - ні, і в який бік вам би хотілося йти.
5
Любіть. Закоханий чоловік зачаровує, його очі світяться особливим світлом. Якщо у вас немає супутника життя, любите рідних, друзів, дітей, тварин, любите саме життя. Не забувайте регулярно приділяти їм час, навіть якщо у вас є свої справи. Спробуйте зайнятися благодійністю. Для цього не обов'язково мати багато грошей. Ви можете відвідувати кинутих хлопців у дитячих будинках або допомагати волонтерам доглядати за тваринами в притулках.