Як краще шукати роботу. Як краще знайти роботу.

Знайти хорошу роботу , яка буде влаштовувати вас за всіма показниками, не так-то просто. Часом люди близько півроку витрачають на пошуки гідного місця працевлаштування, користуючись для цього різними методами.
Вам знадобиться
  • - резюме;
  • - фотографії;
  • - газета безкоштовних оголошень;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Визначте, яку роботу ви хотіли б знайти. Якщо ви мрієте про «хоч який-небудь» посади, вам і буде попадатися аби що. Чітко дайте відповідь для себе на два питання: чого ви хочете, і навіщо вам це треба.
2
На ринку праці існують свої періоди підйому і спаду. Шукати роботу найкраще в кінці листопада - в цей час більшість недавніх випускників вже працевлаштувалися і не складуть вам конкуренції. Виявляться результативними пошуки і в лютому, коли закінчуються новорічні свята, і підприємства знову починають справно працювати, а також в квітні - більшість людей воліють влаштовуватися на роботу після літньої відпустки, за старою звичкою починаючи нове життя з вересня.
3
Потрудіться скласти хороше резюме, адже саме від нього залежить, захоче і потенційний роботодавець запросити вас на співбесіду. Якщо вам необхідно докласти фотографію до анкети здобувача, замовте фотосесію у професійного фотографа. Пускай зараз ви витратите на це гроші, зате ви зможете успішно використовувати ці фотографії протягом декількох років. Якщо ж ви вирішили прикріпити до резюме фото з домашнього архіву, не варто брати знімки, на яких ви зняті в развеселой компанії. Краще виберіть фотографію, на якій ви зображені на тлі природи.
4
не гребував шукати роботу через знайомство. Найчастіше кращі посади люди отримують саме завдяки наявності родинних зв'язків. Якщо ви знаєте, що хтось із ваших близьких трудиться в компанії, де вам хотілося б мати місце, поцікавтеся, чи немає там вільних вакансій. При цьому ви повинні бути впевнені, що відповідаєте пропонованої посади, інакше в підсумку буде незручно і вам, і людині, яка вас рекомендував.
5
Регулярно переглядайте всілякі сайти, на яких розміщують вакансії, газети безкоштовних оголошень. Звернути увагу варто навіть на рекламні стенди, поки ви стоїте на зупинці в очікуванні свого транспорту. «Ніколи не знаєш, де тобі пощастить».
Кращі фахівці їдуть влаштовуватися на роботу в Москву, і це зрозуміло: незважаючи на деякий розвиток регіонів, ринок праці в Москві як і раніше набагато більш розвинений і готовий приймати нових і нових фахівців.
Інструкція
1
Існує стереотип, що Москва - місто зарозумілий, і провінціалів тут не люблять. Це зовсім не так. Дуже багато високооплачувані фахівці, топ-менеджери і бізнесмени, що працюють в Москві, приїхали сюди з інших міст. За даними багатьох опитувань, більшість роботодавців цілком позитивно ставиться до фахівців з регіонів, вважаючи їх більш працьовитими, енергійними і відповідальними. Крім того, їх зарплатні очікування, як правило, не такі високі, як у москвичів.
2
Перш ніж почати шукати роботу, подивіться, скільки приблизно платять фахівцям вашого рівня в Москві. Це легко зробити через сайти пошуку роботи, там є статті про середній рівень зарплат в тій чи іншій галузі, "зарплатомір" - тести, які визначають рівень, на який ви можете претендувати. Крім того, можна просто переглянути вакансії і проаналізувати, на що ви можете розраховувати. Після цього вкажіть в резюме зарплату трохи нижче цього рівня - відсотків на десять. Так ви вже "виграєте" у деяких москвичів.
3
На багатьох сайтах з пошуку роботи є опція, яка дозволяє роботодавцю вказати, чи готовий він прийняти фахівця з іншого міста. На такі вакансії варто звернути особливу увагу. Але якщо вас зацікавить вакансія, яка не має такої позначки, не поспішайте від неї відмовлятися: зрештою, ваше резюме може виявитися набагато цікавішим, ніж інші надіслані на цю вакансію.
4
Якщо ви живете в іншому місті і якщо для проходження співбесіди вам необхідно приїхати в Москву на кілька днів, домовтеся з трьома-п'ятьма роботодавцями про співбесіди в певний період (наприклад, в певну тиждень). На цей тиждень ви зможете приїхати в Москву і пройти відразу всі співбесіди, що заощадить ваші сили і засоби. Швидше за все, хоча б одне з них виявиться для вас успішним. Варіант бесіди з роботодавцем майже завжди є кращим, ніж варіант відеоспівбесіди, хоча деякі кандидати користуються саме їм, щоб нікуди не їхати. Крім того, ви зможете оцінити умови роботи, стан офісу, а також поспостерігати за співробітниками.
5
Деякі компанії пропонують виконати тести або завдання за фахом. Іногородній кандидат цілком може попросити надіслати їх йому електронною поштою. Пройшовши цей перший етап відбору, ви зрозумієте, чи можете ви розраховувати на роботу в цій компанії. Крім того, іноді тестові завдання кажуть про роботодавця та характері роботи дуже багато, і вам після їх виконання буде простіше визначитися, чи підходить особисто вам ця робота.
6
На співбесіді варто зробити акцент на кращих якостях, приписуваних іногороднім кандидатам: на працьовитості й активності, а також на трохи занижених зарплатних очікуваннях. Краще трохи "програти" в зарплаті спочатку, але влаштуватися саме в ту компанію, в якій ви б хотіли працювати. Потім, коли ви проявите себе, ваші доходи зростуть - і, можливо, набагато.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xNz5wWTlotA
Зверніть увагу
Як знайти хорошу роботу в Москві. Москва з кожним роком стає все більш перспективним полем для працевлаштування та постійної роботи. Хороша робота в Москві на дорозі не валяється - щоб знайти місце з пристойним окладом доведеться чимало попрацювати. Погортати газети, заповнити анкети декількох кадрових холдингів, покопатися в Інтернеті, походити на співбесіди.
Корисна порада
Ласкаво просимо на сайт "чорних" роботодавців і шукачів Москви! Ви шукаєте роботу в Москві, але не впевнені в роботодавця? Ви плануєте взяти співробітника на роботу, але не знаєте його «історії»? Ви на вірному шляху! Цей сайт створений спеціально для Вас! Інші компанії Якщо ви не знайшли відповідного розділу, публікуйте тут, вказавши галузь або сферу діяльності фірми, надалі потрібний розділ обов'язково буде створений.