Як на робочому столі зробити папку невидимою.

Після присвоєння папці атрибута «Прихований» і відповідного налаштування способу її відображення папка на робочому столі або в будь-який інший директорії може стати невидимою. Щоб заховати папку , вам необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Підведіть на робочому столі курсор до тій папці, яку хочете зробити невидимою. Клацніть по ній правою кнопкою миші - відкриється нове діалогове вікно «Властивості: [Ім'я вашої папки]». Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Загальні». У нижній частині вікна встановіть маркер в поле «Прихований». Збережіть нові налаштування, натиснувши на кнопку «Застосувати».
2
За необхідності підтвердіть свої дії у вікні запиту, вибравши відповідний вам варіант: застосувати атрибут тільки до папки або ж до папки і підпапках і файлів, що містяться в ній. Закрийте вікно властивостей кнопкою ОК або значком [х] у правому верхньому куті вікна.
3
Після присвоєння атрибуту «Прихований» папка все ще буде видна на робочому столі, вона просто стане напівпрозорою. Щоб приховати її повністю, викличте компонент «Властивості папки». Зробити це можна кількома способами. Відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск» або клавішу Windows. Виберіть у категорії «Оформлення і теми» іконку «Властивості папки».
4
Альтернативний варіант дій: відкрийте будь-яку папку на комп'ютері, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс», в розгорнулося контекстному меню клацніть по пункту «Властивості папки» лівою кнопкою миші. З'явиться нове діалогове вікно.
5
Відкрийте вкладку «Вид». Опустіться до кінця списку в групі «Додаткові параметри» і знайдіть гілку «Приховані файли і папки». Встановіть маркер напроти пункту «Не показувати приховані файли і папки», застосуйте нові налаштування і закрийте вікно. Ваша папка зникне з робочого столу.
6
Тепер, щоб відкрити таку невидиму папку , вам необхідно буде вибрати один з варіантів дій. Ви можете знову налаштувати відображення прихованих файлів і папок через компонент «Властивості папки» або ж скористатися компонентом для пошуку. У меню «Пуск» виберіть команду «Пошук».
7
Введіть у поле запиту ім'я папки, а в додаткових параметрах відзначте маркером пункт «Пошук в прихованих файлах і папках». Якщо ви пам'ятаєте адресу папки, можете набрати його в адресному рядку будь-який інший папки і натиснути на кнопку «Перейти». Інший варіант: додайте свою невидиму папку в журнал «Вибране».