Як надрукувати таблицю. Як надрукувати текст в таблиці.

Найчастіше сьогодні таблиці створюються, зберігаються і поширюються в форматі табличного редактора Microsoft Office Excel. Трохи рідше для цих цілей використовується текстовий процесор Microsoft Office Word. Обидва додатки дозволяють досить просто роздрукувати електронну таблицю , попередньо підібравши найкращий варіант її розміщення на аркуші.
Вам знадобиться
  • - табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010;
  • - текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Якщо крім таблиці в документі, завантаженому в текстовий процесор Microsoft Word, є і текст або які-небудь інші елементи, які друкувати не потрібно, краще тимчасово перенести таблицю в окремий документ. Для цього спочатку скопіюйте об'єкт - наведіть курсор на лівий верхній кут, клікніть по маленькій квадратній іконці з плюсом і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + C. Потім створіть новий документ (Ctrl + N) і вставте таблицю (Ctrl + V).
2
Якщо ви використовуєте версію текстового процесора Word 2010, клацніть по кнопці «Файл» і виберіть розділ «Друк». Правіше списку команд в меню поміщена колонка з настройками друку, а ще правіше - картинка попереднього друкованого аркуша з таблицею. За допомогою налаштувань підберіть найбільш підходящі параметри друку - виберіть розміри відступів від краю аркуша, задайте книжкову або альбомну орієнтацію, слід регулювати розміри під ширину використовуваної папери і т.д. Все що вносяться зміни будуть відображатися на картинці перегляду. Коли все буде готово, натисніть велику кнопку «Друк» в самому верху колонки налаштувань.
3
У версії Word 2007 всі ці налаштування в одному місці можна побачити в діалоговому вікні «Параметри сторінки». Щоб його викликати, перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», розкрийте випадає "Поля» і виберіть рядок «Настроювані поля». У версії 2010 цей варіант доступу до налаштувань друку теж є. Після установки всіх параметрів натисніть кнопку OK і викличте діалог відправки на друк за допомогою клавіш Ctrl + P.
4
Процедура друку таблиць з Microsoft Excel мало відрізняється від уже описаної. В зображенні попереднього перегляду друкованого аркуша версії Excel 2010 є корисне доповнення - в правий нижній кут поміщена кнопка «Показати поля». Клацніть по ній, і у вас з'явиться можливість не тільки перетягувати мишкою горизонтальні і вертикальні поля на друкованій сторінці, а й таким же способом підганяти ширину колонок макета друку.
5
Як і в текстовому процесорі, на вкладці «Розмітка сторінки» меню в Excel 2007 і 2010 є що випадає "Поля» з пунктом «Настроювані поля», який викликає окреме вікно налаштувань. Ті ж налаштування, що і в Word тут рознесені на чотири вкладки замість трьох. З додатків - на вкладці «Лист» можна задати послідовність виведення трьох і більше таблиць на один друкований аркуш (зверху вниз або зліва направо).