Як позбутися від точок на носі.

Перше враження про людину найважливіше. Якщо в перші 5 секунд ви справили негативне враження, надалі дуже складно виправити ситуацію. Прищики, чорні точки - все впливає на вироблений образ. Якщо проблема існує, як же її позбутися?
Вам знадобиться
  • - трава мати-й-мачухи, липа, кропива
  • - морська сіль і оливкове масло
Інструкція
1
Підхід до очищення шкіри на носі повинен бути комплексним, тобто потрібно не тільки очищати обличчя зовні, але і подумати, які продукти зашлаковують організм зсередини. Утворення чорних точок або камедонів сприяє жирна, гостра і солодка їжа. Передивіться схему живлення, додайте в меню фруктів, овочів, пийте більше води.
2
Швидко позбутися точок на носі можна за допомогою чистки особи, яка оперативно прибирає камедони. Щоб провести чистку, візьміть каструлю з окропом, для більшого ефекту заваріть там трави, які надають поросужівающій дію, це може бути мати-й-мачуха, липа, кропива. Накрийте ковдрою і потримайте обличчя над парою близько 15 хвилин.
3
Після того, як пори під дією пара розширилися, починайте акуратно видавлювати чорні точки. Насправді це скупчення шкірного сала і відмерлих клітин.
4
Після процедури чистки шкіри протріть обличчя шматочком лимона, який надає поросужівающій і відбілюючий дію.
5
Процедуру слід закріпити, для цього раз на тиждень робіть маски з білої глини, один - два рази на тиждень чистите особа скрабом, який легко приготувати в домашніх умовах - змішати мелкозернистую морську сіль з оливковою або простим соняшниковою олією.
6
Щодня ретельно змивайте косметику і пил з обличчя і протирайте вранці і ввечері шкіру замороженим відваром трав. Протирання обличчя льодом забезпечує прилив крові до шкіри, стимулює обмінні процеси і звужує пори.
7
Запам'ятайте - все, що ви зробили для того, щоб позбутися від точок на носі , слід регулярно повторювати. Якщо ваше обличчя очистилося внаслідок перегляду свого меню і проведення вищеперелічених процедур, які не повертайтеся до минулих звичкам. Всі зміни в харчуванні повинні залишитися назавжди, це не разова акція. Якщо повернутися до колишнього способу життя - повернуться і колишні проблеми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yLVPkUHL2TE