Як на аватарке зробити напис. зробити натпісь на аватарке.

Користувач може оформити свою автатарку так, як йому самому більше подобається. Це може бути не тільки картинка, фотографія, але і текст або ж текст, поєднаний з зображенням. Щоб на аватарке зробити напис, необхідно скористатися графічним редактором.
Інструкція
1
Запустіть програму для роботи з графікою, наприклад, Adobe Photoshop (хоча підійде і будь-яке інше додаток, де передбачений інструмент «Текст»). Відкрийте зображення, яке буде використовуватися в якості аватарки. Якщо необхідно, зменшіть або збільште розмір картинки.
2
Пам'ятайте про те, що на всіх сайтах існує обмеження на розмір завантажуваного зображення. Регулювати висоту і ширину аватарки краще на самому початку, а не тоді, коли текст вже введений, інакше букви можуть виглядати розмитими і нечіткими. Щоб задати потрібні пропорції зображенню, скористайтеся командою Image Size («Розмір зображення») з меню Image («Зображення»).
3
Відкриється нове діалогове вікно, встановіть в ньому в потрібних полях відповідні значення. Можете коригувати окремо висоту, окремо - ширину малюнка або ж поставити маркер в поле «Зберегти пропорції». Тоді вам потрібно буде ввести значення тільки для одного параметра, другий зміниться автоматично.
4
Після цього можна починати введення тексту. Виберіть на панелі інструмент «Горизонтальний текст». Він виглядає як кнопка з латинською буквою «T». Або ж скористайтеся швидкої клавішею - теж латинської «Т». Курсор змінить свій вигляд.
5
Встановіть його в тому місці зображення, з якого почнеться введення тексту. Додайте свою напис. Якщо потрібно, додайте різні ефекти, змініть стиль шару, розмір букв, їх колір або виберіть новий шрифт.
6
Щоб розташувати текст по окружності або іншим способом деформувати його, натисніть на кнопку у вигляді літери «Т» над викривленою лінією. Відкриється нове вікно, виберіть у ньому стиль деформування й регулювання положення тексту, використовуючи «повзунки».
7
Після того як текст буде введений, клікніть по шару з напис ю правою кнопкою миші і виберіть команду «Растріровать текст», об'єднайте всі шари і збережіть зображення. Завантажте його на сайт, використовуючи відповідну форму.