Як намалювати ведмедика Тедді олівцем. малюнки олівцем vbirb ntlb.

Щоб намалювати забавного ведмежати Тедді , необхідно за допомогою простих геометричних фігур створити контур частин його тіла, а після додати йому потертий вигляд за допомогою заплаток, швів і стирчить в різні боки хутра.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей, відповідних голові і тулубу ведмедика. Спочатку покажіть коло, яке згодом стане животом. Над ним намалюйте ще одну окружність, її діаметр повинен бути трохи менше нижньої деталі. Зверніть увагу, що між цими допоміжними елементами має бути невелика відстань, там буде розташовуватися плечовий пояс ведмедики.
2
Прорисуйте мордочку ведмедики Тедді . Загострити нижню частину обличчя, верхівку зробіть більш плоскою. Намалюйте вушка на максимальній відстані один від одного, вони представляють собою невеликі ледве виступаючі півкола з виділеною внутрішньою частиною. Зобразіть невеликий овал в нижній частині мордочки. Відзначте центр цього овалу, з цієї точки проведіть два промені, між ними повинен утворитися тупий кут (приблизно 120 градусів). Окресліть підстава цього рівностороннього трикутника, скруглите кути, щоб вийшов ніс. Над областю, що окреслює мордочку, намалюйте дві жирні крапки на невеликій відстані один від одного. Якщо у ведмедика Тедді очі прикриті, покажіть два півкола, розташовані опуклою частиною вгору.
3
Проведіть сполучні лінії від голови до живота ведмедика. Тулуб має мати краплевидну форму, яскраво вираженою шиї у ведмежати немає. Виділіть лінією живіт в тій частині, де у людей розташовується груди, просто продовжите контур кола, який був допоміжним елементом.
4
Намалюйте кінцівки ведмежати Тедді . Довжина ніжок трохи менше діаметра нижнього кола, ручки ще коротше. Характерною особливістю ніжок ведмедика Тедді є те, що в нижній частині вони значно товщі, ніж у верхній. Ручки ж однакові по всій довжині.
5
Зобразіть шви на тілі ведмедика. На голові вони розташовані вертикально по центру і похило на щоках. На животі виділіть центральний шов, також по подовжньому шву мають ручки і ніжки. Проведіть кілька перпендикулярних відрізків, відповідних швах, на кожній з ліній. Намалюйте квадратні латки на тілі ведмедика - по одній на голові і тулубі. Намалюйте шви, що кріплять ці деталі до поверхні тіла.
6
Проведіть нерівну зигзагоподібну лінію по контурах всіх частин тіла ведмедика. Доповніть малюнок короткими ворсинками, спрямованими в різні боки. Вони розташовуються скрізь крім виділеної області на мордочці.
7
Зітріть допоміжні лінії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1dhb3EWxngY