Як намалювати кульку. прикрашаємо кімнату кульками.

Намальований кулька може стати самостійним малюнком або частиною якої-небудь композиції. У будь-якій випадку, головне в його зображенні - це намалювати коло правильної форми.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - циркуль;
  • - фарби.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і простий олівець, який буде легко стерти у разі невдало проведеної лінії. Зобразіть в потрібному місці сторінки коло. Для цього можна скористатися циркулем або обвести будь круглий предмет, наприклад, монету.
2
Якщо під рукою у вас нічого немає або ви хочете намалювати його самостійно, зобразити коло правильної форми можна й іншим шляхом. Накресліть на папері квадрат такого розміру, який буде відповідати параметрам кулі. У середині нього намалюйте дві перехресні в центрі осьові лінії. Відстань між центральною точкою і кінцем має бути однаково у всіх осей. Потім з'єднайте їх кінці дугоподібними лініями таким чином, щоб у вас вийшов круг.
3
Акуратно зітріть всі зайві рисочки, залишивши тільки коло. Куля готовий. Якщо ви хочете, щоб він із звичайного перетворився на повітряний, прірісуйте до його нижньої частини маленький трикутник, спрямований одним кінцем до кулі. Це буде його хвостик. Потім проведіть вниз з даного трикутника хвилясту лінію - нитку, якою зав'язується повітряна куля.
4
Намалюйте всередині кулі ще один маленький трикутник, розташований ближче до краю. Одна сторона його повинна бути трохи вигнутою формою кулі. Це буде відблиск, який зробить малюнок більш реальним.
5
Розфарбуйте зображення. Щоб малюнок був яскравий і цікавий, зробіть свій кулька кольоровим, використавши для цього яскраві і соковиті відтінки. Відмінно виглядатимуть червоний, жовтий, синій і зелений кольори. Хвостик при цьому повинен бути такого ж кольору, як і сам кулю. А ось відблиск залиште білим.
6
Малюнок вийде цікавіше, якщо на ньому буде зображений не один куля, а декілька. Якщо це повітряні кулька і, їх нитки можна з'єднати між собою, а якщо звичайні - довільно розмістити в будь-якому місці аркуша. Такі кулі можна зробити самих різних розмірів і кольорів.