Як на DVD-RW записати фільм.

При запису інформації на багаторазові DVD-накопичувачі слід дотримуватися деяких правил. Необхідно ретельно перевіряти параметри запису диска, щоб уникнути проблем з його подальшим використанням.
Вам знадобиться
  • Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Використовуйте програму Nero Burning Rom для копіювання відео фільмів на DVD-накопичувачі. Встановіть цю програму і перезавантажте комп'ютер. Відкрийте Nero Express і виберіть пункт «DVD з даними».
2
Слід зазначити, що подальші процедури підійдуть для запису дисків, які будуть використовуватися на універсальних пристроях. Якщо ви плануєте запускати фільми за допомогою DVD-програвачів, відразу перейдіть до другого методу запису.
3
Після вибору пункту «DVD з даними» буде запущено нове меню. Натисніть кнопку «Додати» і перейдіть в каталог, що містить відеофайли. По черзі відзначте кожен файл і натисніть кнопку «Відкрити».
4
Дочекайтеся повернення в меню з заголовком «Зміст диска» натисніть кнопку «Далі». Виберіть DVD-привід, в якому знаходиться багаторазовий диск. Введіть назву майбутнього проекту.
5
Обов'язково поставте галочку біля пункту «Дозволити додавання файлів». Натисніть кнопку «Запис». Почекайте деякий час, поки вибрані файли будуть скопійовані на диск.
6
Для створення повноцінного DVD з відео запустіть програму Nero Burning Rom. У першому діалоговому меню виберіть DVD-Video. Як ви бачите, в даному режимі активна функція «фіналізувати диск». Відключити її не можна.
7
Натисніть кнопку «Новий». У лівій графі виберіть папку Video_TS і додайте до неї необхідні файли з розширенням vob. Якщо на диску повинні бути присутніми певні звукові доріжки, додайте їх в каталог Audio_TS.
8
Натисніть кнопку «Прожиг зараз» після виконання зазначених процедур. Пам'ятайте про те, що після завершення роботи програми ви не зможете видаляти файли з даного диска. Крім того, подальша запис інформації на DVD також буде неможлива. Перевірте працездатність DVD з відео, вставивши його в потрібний програвач.