Як намалювати дитячий малюнок.

Наївні і милі дитячі малюнки неймовірно зворушливі, батьки зберігають їх роками, складаючи в окремі папки. Часто дорослому, який володіє технікою і майстерністю малювання, не вдаються настільки прості, але в той же час геніальні твори. Спробуйте попрацювати разом зі своєю дитиною і створіть картинку в стилі дитячого малюнка.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - фарби та пензлі.
Інструкція
1
Малюки зображують знайомі їм предмети, явища, тварин і людей. Їм чудово вдається вхопити саму суть предмета, його характерні риси. Не відволікаючись на дрібні деталі, діти вміють показати малюнком своє ставлення до того, що вони зобразили.
2
Спробуйте взяти на озброєння цю здатність дитини «дивитися в корінь». Візьміть аркуш паперу і намалюйте картинку на саму улюблену дитячу тему - «моя сім'я». Горизонтальною лінією відокремте небо і землю один від одного. У верхньому кутку малюнка круглої м'якою кистю з чистою жовтою фарбою намалюйте коло і відходять від нього промені - сонечко.
3
Поруч зі світилом зобразите пару блакитних пухнастих хмар напівкруглими мазками пензля. На задньому плані обов'язково повинен стояти будинок для вашої родини. Не біда, якщо він буде злегка кривим, адже це і робить рисунок схожим на дитячий! Малюйте квадрат, зверху трикутник - дах, на ній довгий прямокутник труби з клубами сірого диму.
4
Не намагайтеся відобразити реальні пропорції будівлі, діти малюють характерні деталі крупніше, ніж насправді. Вікно і двері можуть зайняти всю стіну будинку. Поруч намалюйте дерево, стовбур зобразите або у вигляді конуса, або просто широким мазком пензля з коричневою фарбою. Гілки діти зазвичай малюють прямими, спрямованими вгору лініями. Крона - контур, обведений зеленою фарбою.
5
Під деревом або на галявині повинні бути присутніми пара-трійка яскравих великих квітів. Візьміть червону, синю і жовту фарби, намалюйте рослини з великими овальними пелюстками. Стебло - зелена паличка.
6
Тепер вам потрібно намалювати головних героїв картинки - всіх членів сім'ї. Деякі діти першої малюють маму, інші починають із зображення батька. Робіть так, як вважаєте за потрібне.
7
Голови людей на малюнках малюків завжди більше, ніж у реальності. Тому покажіть великий круг, внизу шию-паличку. Тіло мами складається з трикутного сукні, що стирчать з нього рук з розчепіреними пальцями і ніг. Кінцівки малюйте паличками-штрихами, стопи зробіть дивляться в різні боки.
8
Тіло тата складається з прямокутника - майки та двох витягнутих прямокутників - штанів. Долоні батьків повинні стикатися. Зачіски діти зазвичай малюють кількома штрихами, що йдуть з голови. У тата - короткий «їжачок», у мами - довгі спіральки. Очі зобразите великими і круглими в оточенні коротких рисок вій. Ніс - кругла гудзик. Рот - широка червона посмішка.
9
Діти на малюнку виходять зменшеними копіями батьків. Додайте кілька відмінних особливостей - бантики у дівчинки і короткі штанці у хлопчика.
10
Не забудьте і про тварин, якщо вони у вас є. Їх теж малюйте, використовуючи прості форми, тіло - овал, голова - коло, вушка - трикутники, лапи і хвіст - товсті лінії. Ось і готова ваша картинка в стилі дитячого малюнка.