Як вибрати кухню за кольором.

Колір і стиль кухні залежать тільки від ваших уподобань, від вашого особистого смаку. Ви можете вибрати будь-яку колірну гамму, будь-який стиль дизайну, але головне - щоб кухня була комфортною і зручною для вас. При виборі кольору кухні, ви можете скористатися деякими порадами.
Інструкція
1
Червоний колір здавна асоціюється з багатством, красою і розкішшю. Цей колір сприймається як символ галасливого спілкування, збудженого стану, суєти. Якщо ви збираєтеся оформити кухню в холодних тонах, то «вкраплення» червоного зроблять приміщення більш затишним.
2
Для більшості людей помаранчевий асоціюється із золотистим апельсином. Цей колір означає бадьорість, теплоту, радість. В помаранчевих тонах можна оформити кухню , якщо її вікна дивляться на північ.
3
Жовтий колір - найбільш «теплий». Якщо ваша кухня розташована на північній стороні, то велика кількість жовтого кольору створить враження, що приміщення - сонячне і «веселе», навіть якщо сонце заглядає у вікна дуже рідко. Вважається, що жовтий колір підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя.
4
Зелений колір найкраще заспокоює людину, він корисний для очей і душі, адже цей колір найбільш близький до природи.
5
Різні відтінки синього викликають різні емоції. Так, наприклад, блакитний асоціюється з небом, він створює відчуття простору і свободи. А глибокий синій колір дозволяє зробити вашу кімнату спокійною і затишною.
6
Універсальним кольором вважається сірий, він відмінно гармонує з будь-яким іншим кольором. Це найулюбленіший колір модельєрів, адже він має величезну кількість відтінків і вважається відмінним фоном. Цей колір нейтральний і спокійний, але його краще використовувати в оформленні кухні в поєднанні з іншим кольором, інакше просто сіра кімната здасться вам нудною.
7
Білий колір любить кожен. Він дає відчуття прохолоди, чистоти, свіжості. В маленьких приміщеннях з поганим освітленням цей колір незамінний.
Корисна порада
У кухні якнайкращим варіантом буде використовувати світлі тони стін, поєднуючи їх зі світлими меблями. Якщо ви хочете контрасту, то його можна зробити за допомогою яскравої посуду або яскравих штор.