Як менеджеру знайти роботу.

Менеджер - посада, необхідна практично для будь-якої організації. Здавалося б, людині з такою спеціальністю знайти роботу не складе труднощів. Але насправді це далеко не так. Менеджер, як і будь-який інший фахівець, може місяцями шукати для себе прийнятне місце служби.
Вам знадобиться
  • - резюме;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - газети про роботу.
Інструкція
1
Складіть докладний резюме, в ньому потрібно вказати свої координати (краще зробити це на самому початку документа), освіта, досвід роботи (дату прийому та звільнення, посадові обов'язки, головні досягнення), особистісні характеристики і додаткову інформацію. Резюме не повинно бути занадто великим або занадто маленьким. Рекомендований обсяг - від однієї до двох сторінок друкованого тексту.
2
Попросіть прочитати резюме сторонніх людей. Вони можуть помітити невідповідності або ваші упущення. Додайте документ на кількох сайтах про роботу. Перевірте, щоб контактна інформація перебувала в тілі резюме і в самому оголошенні. Вкажіть вакансії, на які ви можете претендувати. Чим докладніше ви опишете необхідну роботу , тим менше сторонніх дзвінків отримаєте.
3
Регулярно переглядайте оголошення про прийом персоналу на роботу . Відвідуйте сайти, придбайте тематичні газети. Продзвонювати організації та розсилайте своє резюме. Якщо минуло багато часу, а ви так і не знайшли роботу , змініть стиль резюме. Його можна зробити, наприклад, в жартівливій формі. Роботодавці все частіше реагують на нестандартну інформацію. Намагайтеся виділитися з натовпу претендентів креативністю.
4
Відвідуйте співбесіди. На них ведіть себе спокійно і впевнено. Ваше завдання - переконати роботодавця в тому, що ви зможете впоратися з поставленими цілями. Звичайно, зробити це не зовсім просто, адже на одне місце можуть претендувати сотні людей.
5
На співбесідах виглядаєте охайно і привабливо. Не варто шокувати роботодавців нестандартним зовнішнім виглядом. Ви повинні скласти приблизний план бесіди. Уявіть себе на місці керівника. Задумайтесь, які риси ви хотіли б бачити у своєму співробітника. Постарайтеся стати саме такою людиною, яку візьмуть на роботу без роздумів.
6
Під час співбесіди з'ясуйте всю інформацію про майбутнє місце роботи. Ви повинні уточнити графік, рівень оплати, місця розташування офісу, приблизний вік колективу й інші нюанси, які можуть вплинути на ваше рішення про вихід саме на цю службу.
7
Якщо вам не передзвонили в обумовлені терміни, наберіть телефон організації самостійно. Можливо, відділ кадрів просто втратив ваші контакти (трапляється й таке!) Або у керівника не вистачило часу на дзвінок.
Корисна порада
Не погоджуйтеся на перше місце, яке вам запропонують. Намагайтеся знайти роботу, яка буде приносити моральне задоволення.
Керівникам вищої ланки, топ-менеджерам, також трапляється шукати роботу . Але особливості працевлаштування цієї професійної позиції на увазі конфіденційність, тому не слід розміщувати своє резюме на сторінках друкованих видань або у відкритому доступі в інтернеті. Знайти роботу топ-менеджеру можна через спеціальну ES-компанію.
Інструкція
1
Кадрові компанії, що позиціонують себе як ES (Executive Search), спеціалізуються на підборі керівних кадрів вищої ланки і працюють на умовах суворої конфіденційності. Це викликано тим, що коло таких керівників досить вузький і відкриті відомості про те, що хтось із них шукає роботу , може зашкодити репутації компанії, в якій він трудиться. Крім того, невідомо, як відреагує роботодавець, побачивши в газеті розміщене вами оголошення. Тому знайдіть таку компанію, що працює у вашому місті, зверніться в неї безпосередньо або через інтернет. Зв'язатися по інтернету ви можете з будь-якої подібної компанією, навіть якщо вона не розташована у вашому регіоні.
2
Дійте точково, проаналізуйте ринок подібних кадрових агентств і виберіть те, яке має відповідну спеціалізацію, направте своє резюме. Тиражування резюме та розміщення його в декількох агентствах може знизити шанси на отримання цікавої пропозиції. Коли ваше резюме потрапить до бази даних ES-компанії, вашу кандидатуру «будуть мати на увазі» при вступі заявок від роботодавців.
3
У свою чергу, кадрова компанія через консультанта може звернутися до вас з проханням порекомендувати когось із знайомих професіоналів. Не упускайте цю можливість закріпити ділові взаємини з консультантами компанії, це підвищить ваші шанси на отримання більш вигідних пропозицій.
4
Пошук роботи для топ-менеджера - процес досить тривалий. Вам слід розраховувати, що він може тривати від одного до декількох місяців. Якщо ви не впевнені в тому, що не відбудеться витоку інформації, поставте керівництво компанії до відома про свій намір знайти іншу роботу . Це дозволить зберегти вам свою ділову репутацію.
Корисна порада
Починаючи пошук роботи, врахуйте, що велике значення в цьому процесі має правильне позиціонування вас як фахівця високої кваліфікації. Ви повинні бути відомі серед професіоналів, як людина, що володіє певними знаннями. Чим частіше ваше ім'я згадується в якості консультанта, учасника конференцій і семінарів, ніж ви більш «відкриті», тим коротше буде термін, в який ви знайдете нове місце роботи.