Як знайти зірку на небі.

Це так романтично - роздивлятися зоряне небо. Вдивляючись в нескінченну розсип світяться точок, мимоволі замислюєшся, як же знайти відомі зірки серед мільярдів схожих. Незважаючи на гадану нездійсненність завдання, шукати знайомі сузір'я не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - бінокль.
Інструкція
1
Починати пошуки найпростіше з відомих з дитинства Великої і Малої Ведмедиці. Форма цих сузір'їв нагадує ківш з ручкою. Літніми вечорами великий «ківш» можна побачити на північному заході, зимовими - на північному сході. Восени Велика Ведмедиця перебуває в північній частині неба, а навесні - прямо над головою.
2
Знайдіть Полярну зірку - вона знаходиться неподалік від великого «ковша». Ця зірка, одна з найяскравіших на небозводі, належить сузір'ю Малої Ведмедиці. В освітленому мегаполісі складно розгледіти інші зірки малого «ковша» - на відміну від великого, вони не такі яскраві, однак якщо ви озбройтеся біноклем, ви побачите ціле сузір'я.
3
Знайдіть другу від краю ручки зірку у Великій Ведмедиці. Якщо придивитися, поряд з нею знаходиться невелика зірка Міцар («Кінь»), а поряд з нею - Алькор («Вершник»). Якщо подумки провести пряму через ці зірки до Полярної і далі приблизно на таку ж відстань, ви натрапите на сузір'я у формі латинської букви «W». Це Кассіопея.
4
В серпні і вересні в південно-західній частині високо над горизонтом добре видна Вега. Жителі середньої смуги Росії можуть бачити цю зірку цілий рік - вона ніколи не заходить. Придивіться - біля яскравої Веги ви можете побачити кілька тьмяних зірочок. Якщо з'єднати їх лініями, вийде паралелограм. Це сузір'я Ліри.
5
Однією з серпневих ночей погляньте опівночі на зоряне небо і знайдіть там Полярну зірку . Простягніть до неї руку, розставивши великий і вказівний палець на максимальну відстань. Вказівний палець наведіть на Кассіопею, а великий опустіть перпендикулярно вниз. Він «торкнеться» сузір'я Персея.
6
Зверніть увагу на довгий ланцюжок зірок, яка тягнеться від Персея в сторону півдня. Це і є сузір'я Андромеди з її знаменитою туманністю. За межами міста її можна навіть побачити неозброєним оком - каламутне цятка в центрі сузір'я.
Зірка - це один з найоригінальніших подарунків, які залишаються в пам'яті назавжди. Зіркам дозволено привласнювати імена власні, а як приємно буде одержувачу подарунка дивитися в нічне зоряне небо і знати, що одна з зірок носить його ім'я!
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Телефон
  • Гроші
Інструкція
1
На самому початку, перед тим, як купити зірку , потрібно визначитися з ім'ям для неї. Зірку можна назвати в честь людини, ім'ям або прізвищем. Якщо ж це подарунок директору, то можна зареєструвати ім'я зірки як назва його фірми.
2
Другим кроком потрібно визначитися із зірковою величиною і зі своїми фінансовими можливостями. Від порядкового номера величини залежить вартість зірки. Чим зірка більше, тим, відповідно, вартість покупки буде дорожче.
3
Завершальним кроком буде оформлення замовлення на покупку зірки через спеціалізовані фірми. Замовлення можна зробити або за телефоном, попередньо дізнавшись номер фірми через довідкову службу, або через інтернет. Для цього потрібно в пошуковій системі набрати запит "Як купити зірку ", перейти на сайт фірми, що пропонує такі послуги, і зробити замовлення.