Як можна виміряти температуру.

Вимірювання температури тіла можна проводити різними способами: в пахвовій западині, в паховій складці, в ротовій порожнині, в вушному каналі, в прямій кишці і в піхві. Кожен з цих методів має свої особливості.
Інструкція
1
Спосіб вимірювання температури тіла в пахвовій западині є одним з найбільш зручних і часто використовуваних. Перед установкою термометра в пахвову западину протріть шкіру серветкою. Це потрібно, щоб випаровування поту не привело до охолодження градусника під час вимірювання температури. Встановіть термометр так, щоб ртутний резервуар щільно стикався з тілом. Повітря не повинен потрапляти в пахвову западину. Для цього притисніть плече і лікоть до тіла, закривши таким чином пахвову ямку. Тримайте градусник протягом 5-10 хвилин. Нормальною температурою тіла при вимірюванні в пахвовій ямці вважається 36,3-36,9 градусів.
2
Метод вимірювання температури тіла в паховій складці частіше застосовують для грудних дітей. Для цього покладіть дитину на спину і зігніть його ногу в тазостегновому суглобі, притиснувши стегно до тулуба. Вимірюйте температуру тіла таким способом протягом 5-10 хвилин.
3
Вимірювання температури в порожнині рота широко поширене в англомовних країнах. Даний спосіб протипоказаний для дітей віком 4-5 років, людей, що мають захворювання ротової порожнини, і психічно хворих. Для вимірювання температури тіла наконечник термометра помістіть під язик справа або зліва від вуздечки. Тримайте градусник протягом 3-5 хвилин. Нормальною температурою тіла при вимірюванні в порожнині рота вважається 36,8-37,3 градусів.
4
Спосіб вимірювання температури тіла в вушному каналі є досить рідкісним, але широко розповсюджений у Німеччині. Мочку вуха відтягніть вгору і назад, щоб випрямити вушний канал. Кінчик термометра акуратно вставте у вухо приблизно на глибину 1 сантиметр і тримайте протягом 5-10 хвилин.
5
Для вимірювання температури тіла в прямій кишці, кінчик термометра змастіть вазеліном або олією. Дорослої людини потрібно покласти на бік, а маленьку дитину на живіт. Плавно введіть градусник в пряму кишку на глибину 2-3 сантиметри і тримайте протягом 1-2 хвилини. Нормальною температурою тіла при вимірюванні в прямій кишці вважається 37,3-37,7 градусів.
6
Вимірювання температури тіла в піхві, як правило, застосовується, щоб визначити час овуляції. Вимірювання температури тіла здійснюйте вранці, не встаючи з ліжка. Термометр введіть глибоко в піхву на 5 хвилин. Після вимірювання температури тіла градусник обов'язково помістіть в дезраствор і зберігайте окремо від інших термометрів.