Як намалювати Дісней. Як малювати мультяшок.

Батьки вечорами, сидячи поряд зі своїми малюками, із задоволенням спостерігають за черговою серією витівок диснеївських персонажів - кота Тома, мишеня Джері та інших. Часто у дітлахів виникає бажання намалювати полюбилися їм мультяшних героїв. І ось в той момент, коли ваш малюк попросив вас зобразити героїв Діснея, постарайтеся не вдарити в бруд обличчям. Візьміть в руки акварельні фарби, фломастери, олівці, пензлики і покажіть, як найпростіше намалювати мультяшек.
Вам знадобиться
  • - альбом;
  • - акварельні фарби, фломастери, кольорові олівці;
  • - картинка з зображенням діснеївського героя.
Інструкція
1
Почніть з самого простого персонажа, наприклад з зайця Багз Банні. Для цього покладіть перед собою картинку з диснеївським зайцем і спробуйте змалювати дрібні деталі.
2
Намалюйте неправильний коло - це буде голова зайця. Потім тулуб у вигляді овалу. Змальовуючи з картинки, зобразите вуха, лапки і хвіст. Після цього приступите до зображення заячі мордочки, зверніть особливу увагу на очі і зуби.
3
Майте на увазі, чим ближче до носа ви намалюєте очі, тим смішніше і добрішим вийде мордочка. Не забувайте промальовувати і дрібні деталі мордочки (зморшки біля очей, брови, вуса). Рисками на лапках позначте заячі пальці.
4
Особливу увагу приділіть промальовування деталей. Оскільки саме ними ви зможете надати мультяшка пізнавані риси. Пам'ятайте, все диснеївських герої мають великі виразні очі, які займають майже половину мордочки (або особи, якщо йдеться про казкових персонажів - людях).
5
Коли заєць буде намальований, спробуйте намалювати Білосніжку. Для цього вам знову знадобиться картинка з її зображенням. Почніть з голови, намалюйте її у вигляді кола. При цьому загострите злегка нижню частину круга для промальовування підборіддя.
6
Потім від кола-голови плавними лініями вниз намалюйте шию, яка буде переходити в плечі. Намітьте волосся і дрібні деталі особи. Не забудьте намалювати на голові ободок з бантом.
7
На шиї зробіть квадратний виріз сукні, домалює сама сукня, а потім руки, ноги і туфельки. І нарешті, розфарбуйте намальовану Білосніжку акварельними фарбами, олівцями або фломастерами.