Як мити пляшечки.

Пляшка для годування малюка, як і інші дитячі речі, вимагає певного догляду. Так як дитячий організм і імунітет менш стійкий, ніж дорослий, важливо знати, як правильно доглядати за дитячим посудом.
Інструкція
1
Мийте пляшечку по можливості відразу після її використання. Після того як дитина поїсть, вийміть з тари залишки їжі, ретельно промивши теплою проточною водою з використанням чистого йоржика. Мийте дитячу пляшечку содою або милом. Луг здатна добре розчиняти жир. Особливу увагу приділіть шийки і дна посуду. У цих важкодоступних місцях постійно накопичуються залишки їжі.
2
Якщо пляшечка сильно забруднена, замочіть її в содовому розчині (5 грам соди на 1 літр теплої води) на 1-2 години. Після цього ретельно вимийте ємність йоршиком і висушіть, поставивши догори дном на чистий рушник. Йоржик для миття дитячого посуду повинен бути завжди чистим, тому міняйте його кожні 2-3 тижні.
3
Деякі мами воліють мити дитячі пляшечки в посудомийній машині. В принципі, це робити можна, тільки необхідно застосовувати спеціальні засоби. А ось соски необхідно обробляти вручну.
4
Зараз випускається величезна кількість різноманітних миючих засобів для миття дитячого посуду. Якщо їх правильно зберігати, вони не завдадуть шкоди здоров'ю дитини. До їх складу, як правило, входять антибактеріальні або бактерицидні речовини, що забезпечують ефективну дезінфекцію посуді. Намагайтеся вибирати м'які миючі засоби, при використанні яких на пляшечки не будуть з'являтися подряпини. Крім того, засоби для миття пляшечок повинні добре віддалятися як гарячою, так і теплою водою.
5
Найчастіше при обробці сосок і деяких форм пляшечок уникнути появи подряпин не вдається. Багатьма виробниками випускаються спеціальні ручні щітки, які виготовлені з м'яких і гнучких гумових матеріалів. За допомогою цих засобів можна не тільки якісно очистити і вимити посуд, але і запобігти появі подряпин на ній.
Пляшка для годування - найперша посуд малюка. За нею, як і за всіма дитячими речами, необхідний регулярний і ретельний догляд. Адже організм дитини менш стійкий, ніж у дорослої людини, і імунна система розвинена слабше. Тому при митті дитячого посуду слід знати і дотримуватися деяких правил догляду за нею.
Інструкція
1
Мити пляшечку бажано відразу після її використання. Як тільки дитина поїв, звільніть її від залишків їжі шляхом ретельного промивання водою або чистим йоршиком. Посуд мийте з милом або содою. Луг добре розчиняє залишки жиру від їжі. Особливу увагу приділяйте шийки і дну пляшки. У цих місцях залишки молока та суміші постійно скупчуються, і їх важко потім видалити.
2
При необхідності, якщо ємність сильно забруднена, замочіть її на деякий час у теплій воді, що містить питну соду. Для цього приготуйте розчин: 5 г соди на літр рідини. Потім ретельно обробіть пляшечки йоршиком. Для миття дитячого посуду йорж повинен бути окремий. Міняйте його кожні 2-3 тижні. Всі аксесуари для годування дитини сушіть на чистому рушнику.
3
Багато мам воліють мити пляшечки в посудомийній машині. В принципі, це можливо, із застосуванням відповідних засобів. А ось соски краще обробляти вручну.
4
Для догляду за дитячим посудом зараз випускається безліч миючих засобів. За умови правильного зберігання, вони є безпечними для здоров'я малюка. До їх складу входять антибактеріальні або бактерицидні компоненти, які забезпечують ефективну дезінфекцію посуді. Вибирайте м'які миючі засоби, які не будуть залишати подряпин на дитячій пляшці. Вони повинні добре змиватися як гарячою, так і холодною водою.
5
Нерідко при митті сосок і особливих форм пляшечок неможливо уникнути подряпин. Багато виробників випускають для своєї продукції спеціальні ручні щітки, що складаються з м'яких і гнучких гумових матеріалів. Такі засоби гарантують не тільки якісну очистку і миття посуду, але і запобігають появі подряпин.
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте дитячий посуд у спільних цілях. Всі пляшечки після миття, перед заповненням їх сумішшю або молоком, піддавайте стерилізації. Залийте їх кип'яченою водою і кип'ятіть протягом 5-10 хвилин, після чого переверніть посуд, щоб вода мала можливість стекти.
Корисна порада
Ручні щітки підходять для миття будь-якій частині пляшечки, а наконечник дозволяє промивати зсередини дитячі соски. У гумових щетинках щітки залишки живлення не застряють, тому можна не займатися їх ретельно миттям, як це часто буває у випадку з йоржиком.