Як можна вивчити англійську мову.

Англійська мову можна вивчати різними способами. Хтось ходить на курси, хтось займається з репетитором, хтось гризе граніт науки самостійно. Крім всім відомих способів, вчити іноземну мову можна нестандартно, що виявиться не менш ефективно.
Вам знадобиться
  • - стікери;
  • - доступ в інтернет;
  • - Skype.
Інструкція
1
Якщо ви тільки почали продиратися крізь нетрі англійської мову а, вам потрібно сформувати базовий словниковий запас. Почати можете з навколишніх вас предметів. Наклейте на меблі, предмети особистої гігієни, продукти в холодильнику різнокольорові стікери, на яких напишіть назви цих речей англійською. Зрозуміло, перед цим краще запитати згоди живуть з вами людей. Стикаючись з іноземними словами по кілька разів на день, ви дуже швидко їх запам'ятайте.
2
Якщо у вас є приятель, який володіє англійською, влаштовуйте з ним зустрічі «іноземців». Вийшовши на прогулянку, спілкуйтеся виключно англійською. Це можна перетворити на забавну гру, розігруючи з себе туристів, що вперше потрапили в Росію.
3
Глобалізація - незворотний процес. Люди з усього світу хочуть бути ближче один до одного, цікавляться культурою інших країн. Знайдіть собі англомовного друга по листуванню і розвійте його міф про білих ведмедів, які грають на балалайках. Сміливі і рішучі можуть скористатися відеодзвінками по Скайпу.
4
Кращий спосіб вивчення англійської мову а - занурення в мову овую середу. Ви можете придбати путівку в школу на різний термін навчання. Якщо хвилюєтеся, що ваше матеріальне становище не дозволить вам це зробити, зверніть увагу на нещодавно відкрилося закладу - навчання в них значно дешевше, а ставлення до учнів часто краще, ніж в розкручених.
5
Часом люди, непогано володіють англійською, не можуть говорити нею зі страху, що у них що-небудь не вийде, і їх не зрозуміють співрозмовники. Придумайте собі персонажа, що живе в англомовній країні. У нього є своє життя, свої інтереси, і він, звичайно, прекрасно володіє рідною мову ом. Всякий раз, заговарівая з англійцем, сідаючи дивитися фільм або читати книгу, уявляйте що ви це ваш персонаж.