Як грати на табах. товщина струн для акустичної гітари.

Гітаристи усього світу сердечно дякують французьких музикантів. Адже це саме вони відкрили світу таке унікальне твір думки, як табулатура. Будь початківець гітарист, ще не знає нот, зможе за допомогою даної системи запису зіграти ті композиції, які до цього моменту були йому не під силу ... Отже, про користь табулатури і як же грати з їх допомогою.
Інструкція
1
Слово «Табулатура» має в народу досить просте і лаконічне назва - «таби». На принципі роботи табулатури програмістами створена програма Gitar Pro, яка дозволяє не тільки зчитувати інформацію, але і бачити, як це грається яку тривалість має кожна нота. Але про все по порядку.
2
Отже, дивлячись лист, списаний табами, вчимося розуміти, що тут до чого. Першим ділом звертаємо увагу на те, що зліва на право йдуть шість паралельних линів. Ці лінії позначають струни гітари (якщо використовується 4-х струнна бас-гітара, то і ліній буде всього 4). Але дуже важливо звернути увагу на те, що сама верхня лінія в табах позначає найтоншу струну, тобто першу знизу. Отже, сама нижня струна буде позначати шосту струну, найтовстішу.
3
Гаразд, зі струнами і розташуванням начебто трохи розібралися. Тепер звертаємо увагу на цифри, які розташовані на цих лініях-струнах. Кожна цифра позначає номер лада, на якому слід затиснути ту струну, на якій знаходиться ця цифра. До прикмету, на четвертій струні стоїть цифра «8». Це означає, що на четверту струну потрібно затиснути на восьмому ладу.
4
Так само варто враховувати, що цифри будуть знаходитися на різних струнах. І при вивченні табів не слід забувати, що, як і в книзі, все читається зліва на право, отже, сама ліва цифра, якою б вона не була, буде найпершою. І не має значення, на яких струнах розташовані цифри. Необхідно строго слідувати стандартному правилом читання. Якщо ж варто відразу кілька цифр, одна під одною, то це означає, що треба зачепити відмічені струни саме на цих ладах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OHifr7Vpw80