Як наносити віск.

Віск для укладки волосся є незамінним помічником при створенні екстравагантних зачісок. Він здатний м'яко зафіксувати локони, зробити їх більш красивими і блискучими. Але, щоб не розчаруватися після його застосування, необхідно вміти правильно його наносити.
Вам знадобиться
  • - віск;
  • - фен;
  • - кругла щітка;
  • - лак для волосся;
  • - бігуді.
Інструкція
1
Перед нанесенням воску ретельно вимийте і висушіть волосся. Візьміть невелику кількість засобу і розітріть між долонями, трохи розігрів. Це потрібно, щоб віск на волосся ліг рівніше. Рівномірно нанесіть його на вибрані пасма, розподіляючи по всій довжині волосся. Далі все залежить від того, яку зачіску ви хочете зробити.
2
Якщо ви задумали отримати копицю волосся, накрутіть оброблені воском локони на бігуді необхідного діаметра. Потім висушіть волосся феном, зніміть бігуді, розділіть локони пальцями. У вас вийдуть гарні пружні кучері.
3
Якщо ж ви хочете зробити зачіску у вигляді крутих хвиль, нанесіть невелику кількість воску на пасмо, за допомогою гребінця підніміть локон, зафіксуйте в такому положенні і висушіть феном. При бажанні обробіть хвилю лаком для волосся.
4
Щоб зробити зачіску на короткому волоссі, візьміть віск, розітріть між долонь і нанесіть по всій довжині волосся. Намагайтеся не переборщити із засобом, інакше волосся виглядатиме жирними. Пригладьте пасма гребінцем або, навпаки, підніміть їх пальцями, злегка скошлати. Розітріть трохи воску між вказівним і великим пальцем і зробіть «пір'ячко» на чубку і скронях, як би витягаючи пасма пальцями. Висушіть волосся феном і закріпіть зачіску лаком для волосся.
5
Якщо ви є володаркою довгого волосся, на чисте сухе волосся нанесіть віск в спреї по всій довжині, не потрапляючи на корені. Накрутите пасма на велику круглу щітку і обробіть їх феном при мінімальній температурі. Ви отримаєте блискучі і м'які локони.
6
Щоб заплести рівну і красиву косу, так само обробіть волосся воском. Крім того, завдяки цьому засобу з зачіски не будуть випадати дрібні волоски. Закінчивши плетення, зафіксуйте результат воском в спреї або лаком для волосся.