Як включити обліковий запис адміністратора.

Під час роботи з операційною системою Windows можуть відбутися різні збої. Якщо неполадки пов'язані з відключенням або видаленням стандартного запису «Адміністратор», необхідно повернути її активність.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер або ноутбук. Виконайте вхід в операційну систему Windows Seven (Vista), використовуючи для цього будь-яку облікову запис , що володіє правами адміністратора.
2
Натисніть кнопку Win для відкриття меню «Пуск». Клікніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер» і виберіть пункт «Управління». Почекайте деякий час, поки буде запущено меню з заголовком "Керування комп'ютером".
3
Розгорніть меню «Службові програми», розташоване в лівій графі активного вікна. Тепер виконайте цю операцію з пунктом «Локальні користувачі та групи». Клікніть лівою кнопкою миші по каталогу «Користувачі».
4
У правій графі будуть відображені існуючі облікові записи. Клікніть правою кнопкою миші по аккаунту «Адміністратор» і виберіть пункт «Властивості». Після запуску нового меню зніміть галочку з пункту «Вимкнути обліковий запис ». Натисніть кнопку «Застосувати». Закрийте меню налаштувань і перезавантажте комп'ютер.
5
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати консоль управління для настройки комп'ютера, відкрийте меню «Пуск» і введіть в рядок пошуку cmd. Натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся відкриття консолі Windows. Ви також можете відкрити каталог «Стандартні» і клікнути по іконці «Командний рядок».
6
Введіть команду net user Адміністратор/active: yes. Натисніть клавішу Enter. Якщо ви використовуєте англомовну версію операційної системи, команда повинна виглядати таким чином: net user Administrator/active: yes.
7
Для захисту операційної системи від злому рекомендують використовувати паролі для всіх облікових записів, наділених правами адміністратора. Знову відкрийте консоль управління. Введіть команду net user username password. Виконайте цю процедуру для всіх активних облікових записів або встановіть паролі через меню управління обліковими записами.
На комп'ютері під управління операційної системи Windows можуть працювати кілька користувачів під різними обліковими записами. Якщо обліковий запис відключена, даний учасник увійти в систему не зможе.
Інструкція
1
Щоб включити обліковий запис, треба зайти в систему з правами адміністратора. Однак можлива ситуація, коли відключена і учетка адміністратора. В цьому випадку вам потрібно завантажитися в безпечному режимі. Після включення комп'ютера дочекайтеся одиночного звукового сигналу POST і натисніть клавішу F8. В меню завантаження вибирайте «Безпечний режим». На запит системи про продовження роботи в цьому режимі відповідайте «Так».
2
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows XP, для виклику контекстного меню правою клавішею миші клацніть по піктограмі "Мій комп'ютер" і вибирайте опцію «Управління». Активуйте пункт «Службові програми», розкрийте оснастку «Локальні користувачі та групи», потім папку «Користувачі».
3
Правою клавішею клацайте по облікового запису адміністратора і вибирайте команду «Властивості». Зніміть прапор біля пункту «Вимкнути». Таким же чином включите облікові записи, які вважаєте за потрібне. Перезавантажте комп'ютер в нормальному режимі.
4
У 7-ої версії Windows обліковий запис адміністратора за замовчуванням відключена з міркувань безпеки. Щоб її включити, з меню «Пуск» запускайте рядок пошуку і вводите команду cmd.
5
У вікні консолі набирайте: net user Адміністратор/active:yes.После відповіді системи введіть пароль адміністратора: net user Адміністратор * пароль * .Цей спосіб годиться також для версій ХР і Vista.
6
Є інший спосіб включення облікового запису адміністратора. У рядок пошуку введіть команду secpol.msc. У лівій частині вікна «Параметри безпеки» розкрийте оснастку «Локальні політики» і відзначте пункт «Параметри безпеки». У правій частині знайдіть «Стан облікового запису Адміністратор». Клацніть по ній для виклику контекстного меню правою клавішею миші і вибирайте «Властивості». Перемикач поставте в положення «Включити». Таким же чином можна включити і інші облікові записи.
7
Спосіб з використанням локальних політик також підходить для включення облікових записів в Windows Vista. Щоб викликати оснастку «Локальні політики» в цій версії, в рядок пошуку вводите mmc. Якщо з'явиться запит системи, введіть пароль Адміністратора.