Як краще почати вчитися. Як вгадувати результат футболу.

«Корочка» буде істотним аргументом при працевлаштуванні, але як тільки отримаєте посаду або досягнете більшого заробітку, з вас почнуть запитувати як з фахівця, і тут ви можете проявити повну неспроможність. Тому при отриманні другої освіти треба змусити себе вбирати корисну інформацію.
Інструкція
1
Задумайтеся про мотивації - для чого все це треба. Думайте, що вас чекає попереду, відразу ж, як відчуєте черговий напад ліні. Райдужна картина майбутнього змусить рухатися вперед.
2
Намагайтеся менше спілкуватися з однокурсниками під час занять: порожня балаканина на лекції заважає засвоєнню знань.
3
Найчастіше будьте поруч з тими, хто прагне до самовдосконалення. Орієнтуйтеся на них і намагайтеся їм відповідати.
4
Не опускайте руки, якщо щось не виходить. Чи не списуйте, а думайте своєю головою. Нехай навіть помилитеся - викладач поправить і пояснить, що в запропонованому вами рішенні було не так, зате наступного разу подібної промашки не буде.
5
Подумайте і складіть розпорядок дня, після чого виберете в ньому пункти, які можна замінити навчанням. Замість споглядання пропливають повз будинків і машин по дорозі на роботу краще заглянути в підручник. Якщо ж з самоорганізацією великі проблеми, попросіть когось із близьких нагадувати вам про необхідність навчання.
6
Почніть користуватися конспектами. Прочитавши або вислухавши чергову порцію інформації, робіть короткі помітки в зошиті або записній книжці. Зорова інформація засвоюється головним мозком краще, ніж звукова.
7
Якщо треба буде здавати серйозний залік, не варто зациклюватися на одному предметі. Перейдіть на іншу тему, наприклад, замість математики візьміться на годину за історію. Такий підхід дозволить трохи розслабитися, а мозок, втомлений від монотонної роботи, в цей час розкладе все по поличках. Коли повернетеся до матеріалів, необхідних для здачі заліку, все стане набагато легше і зрозуміліше.
Часом важко змусити себе після довгих канікул сісти за підручники. І ось проходять дні і тижні, а ви не можете влитися в навчальний процес. В результаті виникає маса заборгованості, перездач і повторних спроб захистити курсову.
Інструкція
1
По-перше, виберіть для себе стимул. Це може бути отримання престижної освіти, а, отже, високооплачувана робота і кар'єрний ріст. Постійно підбадьорюйте себе, знайдіть плюси в навчанні.
2
Для успішного початку навчального процесу потрібна сильна самоорганізація. Виділіть в день 2:00 на вивчення матеріалу. Строго дотримуйтесь своєму режиму, не збивайтеся. Якщо в якийсь день вам потрібно зробити трохи завдань, то спочатку виконайте їх, а вільний час присвятіть улюбленому заняттю. Ні в якому разі не робіть навпаки. Розслабившись, вам буде набагато важче прочитати параграф або написати доповідь.
3
Запам'ятовуйте частина матеріалу з уроків у школі чи з лекцій в інституті. Так вам буде набагато простіше повторити пройдене. Тому не прогулював, відвідуйте систематично всі лекції та семінари. До того ж, багато викладачів ставлять оцінку в кінці семестру «автоматом», тобто без здачі заліку або іспиту, за умови, що ви були присутні на всіх заняттях.
4
Думайте про відпочинок. Уявіть, що після навчання вас чекають канікули і купа вільного часу. Сприймайте це як нагороду за вашу працю.
5
Чи не готуйтеся до занять без перепочинку. Чергуйте, наприклад, годину навчання і 10-15 хвилин відпочинку. Але тільки не дозволяйте розтягнути перерву. Важливо налаштуватися на навчання з усією відповідальністю.
6
Іноді, як тільки починаєш сідати за підручники, знаходиться безліч невідкладних справ: сходити в магазин, подзвонити подрузі, поїсти. Зосередьтеся на навчанні, викиньте з голови все, як би не було це важко. Подумайте про те, що краще зараз ви будете готуватися до іспитів і заліків розмірено і легко, ніж потім за пару днів «зубрити» навалилися матеріал.
7
Головне для успішного початку навчання - це налаштуватися на неї. Тоді ви легко проведете навчальний час і успішно здасте заліки та іспити в сесію.